نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در اصفهان آماده انجام کلیه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در اصفهان و حومه می باشد. یخچال دوو ساخت کشور کره با قابلیت های متنوعی مانند سیستم انجماد و سرد کننده سریع ، یخساز اتوماتیک با سرعت یخسازی بالا، کشوی مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات ، فیلتر چند لایه  بوگیر و فیلتر تسویه آب و کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته است رضایتمندی مشتریان زیادی را جلب نماید. جهت تعمیر یخچال دوو در اصفهان با گروه نوین سرویس تماس گرفته تا متخصص تعمیرات یخچال دوو در اسرع وقت جهت رفع عیب حضورتان اعزام گردد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو در اصفهان (کد خطای روی صفحه نمایش را به خاطر سپرده و با مرکز تعمیرات نوین سرویس  09139135091  جهت راهنمایی و درخواست متخصص تعمیرات تماس بگیرید)
r1 = خطای سنسور محیطی یخچال
F1 = خطای سنسور محیطی فریزر
d1 = خطای سنسور دیفراست در قسمت فریزر
dr = باز بودن درب یخچال یا خرابی میکروسوئیچ برد
c1 = زمانی که کمپرسور بطور مداوم بیشتر از 3 ساعت کار کند و سنسور دیفراست سرمای زیر 5- درجه سانتیگراد را حس نکند ، که عمدتا اشکال از گاز یخچال میباشد.
d2 = تست مود دیفراست دستی (اگر کلید freezer set را نگه داشته اید و کلید refrigerator را 5 بار بزنید چنانچه سنسور دیفراست دمای زیر 10 درجه راحس کند المنت واردمدار میشود)
E9 = اشکال در تامین آب برای یخسازی در یخچال ساید

عیوب احتمالی یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو
عیوب متداولی که مشتریان مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان در خصوص یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو با آن مواجه شده اند به شرح زیر می باشد:
- دمای فریزر دوو خوب می باشد اما یخچال گرم شده است
  به احتمال زیاد فن داخل فریزر که هوای سرد را به اندازه مورد نیاز داخل یخچال میفرستد کار نمی کند یا کانال انتقال هوای سرد از فریزر به  یخچال به دلیل خرابی سنسور دیفراست یا خرابی المنت مسدود شده است 
- صدای ناهنجاری از داخل فریزر شنیده می شود و با باز نمودن در فریزر از بین میرود.
  فن داخل فریزر معیوب شده است یا پروانه آن به جسمی مانند یخ برخورد میکند
- سرمای فریزر دوو کم است
  کمبود گاز یا کار نکردن فن و یخ زدگی اواپراتور میتواند دلیل این عیب باشد
-صفحه نمایش و کلا یخچال ساید دوو روشن نمی شود
 
برق ورودی به یخچال را چک کنید در صورت ok  بودن برد یخچال دوو معیوب شده است. گروه فنی مهندسی نوین سرویس
تعمیر برد یخچال دوو در اصفهان را توسط تیمی از بهترین متخصصین تعمیرات برد در کمتر از 4 ساعت انجام میدهد .
سرمای قسمت یخچال بسیار زیاد است بطوری که مواد غذایی داخل یخچال یخ میرنند
در مدلهای که دما توسط ترموستاط کنترل میشود خرابی ترموستات میتواند دلیل این عیب باشد. خرابی سنسور یا دمپر یخچال دلایل دیگر این عیب هستند.جهت تعمیر یخچال دوو در اصفهان با گروه فنی مهندسی نوین سرویس هماهنگ شوید.


فیلتر آب یخچال ساید بای ساید دوو
فیلتر تصفیه آب یخچال ساید دوو هر شش ماه یکبار باید تعویض گردد تا آب مصرفی از لحاظ بهداشتی اشکالی نداشته باشد. تعویض نکردن آن برای مدت طولانی باعث میشود که خود فیلتر منبعی از جرم و املاح و محل مناسبی برای تجمع باکتری و میکروب ها شود.فیلتر آب یخچال دوو در پشت یخچال نصب میگردد و پس از روشن شدن چراغ مربوط به تعویض فیلتر روی صفحه نمایش بهتر است تعویض گردد . جهت تعویض فیلتر آب یخچال دوو با گروه فنی مهندسی نوین سرویس اصفهان 09139135091 تماس بگیرید.

فن آوری نانو سیلو در یخچال فریزر دوو
شرکت دوو کره از فن آوری جدید نانو سیلور برای اولین بار در جهان جهت از بین بردن باکتری ها در یخچال فریزر های تولیدی خود استفاده نموده است. هوای سرد از فیلتر مخصوص عبور کرده و توسط ذرات نقره میکروب ها و باکتری های آن از بین میروند و هوا ضد عفونی میگردد.با از بین رفتن باکتری و میکروب های هوا ، ماندگاری مواد غذایی بهتر شده و دیرتر خراب میگردد.