نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو در اصفهان با تیمی از متخصصین با تجربه که دوره تعمیرات یخچال بکو در اصفهان را گذرانده اند آماده انجام کلیه سرویسها و تعمیرات یخچال بکو در اصفهان و حومه می باشد.کلیه سرویس ها مانند تعویض فیلتر آب یخچال بکو که در برخی مدلها در پشت یخچال قرار گرفته و در برخی مدلها داخل یخچال قرار دارد با فیلتر اورجینال شرکتی در اسرع وقت انجام می گیرد.جهت  تعمیر یخچال بکو در اصفهان شامل تعویض کمپرسور شارژ گاز تعمیر برد یخچال تعویض فن کندانسور و اواپراتور رفع مشکل یخ زدگی و دیفراست اواپراتور وغیره با دفتر نوین سرویس اصفهان هماهنگ شده تا در اسرع وقت تعمیرکار یخچال بکو در اصفهان در محل حاضر شده و عیب یخچال شما را برطرف سازد. کلیه تعمیرات انجام شده را گروه نوین سرویس یک سال ضمانت می نماید.

کد های خطای یخچال بکو

 
  • E0: سنسور فریزر را از لحاظ اهم بررسی کنید
  • E1: سنسور دیفراست فریزر را بررسی کنید
  • E3:سنسور یخچال را بررسی کنید
  • E4: مجموعه المنت و مدار مربوطه را کنترل نمایید
  • E5: اشکال در برد الکترونیکی یخچال
  • E8: سنسور زیر یخساز را بررسی کنید
  • E9: خرابی یخساز میکروسوییچها و قطعات یخساز را چک کنید
  • E14: خرابی فن اواپراتور فریزر
  • E15: خرابی فن کندانسور
محصولات بکو ساخت کجاست
شرکت بکوBeko در استانبول ترکیه واقع شده است این شرکت در سال 2004 شرکت آرچیلیک Arcelik که تولید کننده لوازم خانگی مانند یخچال فریزر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی بود را خریداری نمود و هم اکنون برخی از محصولات آرچلیک با برند بکو تولید میگردد.در کل از لحاظ کیفیت محصولات بکو در جایگاه مناسبی با توجه به قیمتشان قرار دارند.محصولات بکو را چندین شرکت مانند بهستان ، تک سرویس و... در ایران گارانتی کرده و خدمات پس از فروش محصولات بکو را انجام میدهند. گروه فنی مهندسی نوین سرویس زیر نظر شرکت تک سرویس تهران خدمات پس از فروش بکو در اصفهان را انجام می دهد.

خصوصیات یخچال های جدید بکو
یخچال های جدید بکو با خصوصیاتی همچون سیستم خنک کنندگی سریع quick cool و سیستم انجماد سریع quick freez ، سیستم ضد برفک، استفاده از کمپرسور خطی کم صدا با راندمان بالا سیستم عیب یابی هوشمند smart diagnosis  و فیلتر بهداشتی و بوگیر برای از بین بردن باکتری ها و میکروب ها ، و سیستم چرخش هوای یکنواخت بین تمام قفسه ها با فن جداگانه برای هر قسمت و ویژگی های بسیار زیاد دیگری تولید می شوند.یخچال ساید بای ساید بکو مدل GNE134821E یکی از محصولات جدید ارائه شده از شرکت بکو با این قابلیت هاست. در این یخچال قیمت بالا یخچال و قسمت پایین از دو محفظه تشکیل شده است که محفظه سمت راست قابل تبدیل به یخچال یا فریزر می باشد.جهت تعمیر یخچال فریزر بکو در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09139135091 تماس حاصل نمایید.

برخی از عیوب احتمالی یخچال فریزر بکو
صفحه نمایش یخچال خاموش شده و موتور یخچال هم کار نمی کند
برق ورودی به یخچال را چک کنید در صورت OK  بودن برد یخچال معیوب شده است جهت تعمیر برد یخچال با نمایندگی بکو در اصفهان تماس بگیرید
ارور E8 روی صفحه نمایش چشمک میزند و یخچال بکو یخسازی نمی کند
سنسور یخساز که زیر محفظه ساخت یخ قرار دارد را بررسی کنید که جدا نشده باشد. در صورت مناسب بودن محل نصب سنسور انرا تعویض نمایید
موتور یخچال کار میکند ولی صفحه نمایش خاموش شده است
سیم های ارتباطی بین برد اصلی و برد صفحه نمایش را کنترل کنید که قطعی نداشته باشد.در صورت سالم بودن برد صفحه نمایش خراب می باشد.
دمای قسمت فریزر عالی است اما یخچال خنکی کافی را ندارد
در مدل دو اواپراتور کار نکردن سیستم دیفراست به دلیل خرابی ترموفیوز یا ترمودیسک یا المنت می تواند باعث یخ زدگی اواپراتور شود و یخچال خنکی کافی را نداشته باشد. دلیل دیگر این عیب کار نکردن فن یخچال می باشد. در یخچال های تک اواپراتور مسدود شدن کانال انتقال هوا از فریزر به یخچال می تواند یکی از دلایل این عیب باشد.
موتور یخچال بکو چندین روز است دایم کار می کند
دایم کار کرن موتور یخچال دو دلیل می تواند داشته باشد 1 سرمای یخچال به دلایلی مانند کمبود گاز ضعیف شدن کمپرسور کار نکردن فن ها یا یخ زدگی اواپراتور کم باشد 2-ترموستات یا سنسور تشخیص دما یا برد خراب باشد.
نمایندگی تعمیر یخچال بکو در اصفهان که شماره آن در کارت گارانتی یخچال ذکر شده کلیه تعمیرات یخچال بکو در اصفهان را در محل انجام میدهد شما میتوانید جهت هرگونه مشاوره در خصوص تعمیرات این برند با مرکز تعمیرات نوین سرویس به آدرس خیابان بزرگمهر ابتدای خیابان آراسته تعمیر یخچال بکو در اصفهان هماهنگ شوید.