تعمیر یخچال الکترواستیل
تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان
09135602259تعمیرگاه و 
نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در اصفهان با چندین شعبه تعمیرات در کلیه نقاط اصفهان تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل را در با قطعات اصلی شرکتی در اسرع وقت با ضمانت انجام می دهد شما مشتری گرامی پس از خرید یخچال الکترواستیل آنرا در محل مناسب جهت نصب قرار داده و با شماره درج شده در کارت گارانتی برای نصب اقدام فرمایید. جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان با گروه فنی مهندسی نوین سرویس 09139135091 هماهنگ شده تا کارشناسان تعمیرات یخچال الکترواستیل راهنمایی لازم را جهت رفع عیب یخچال با توجه کد خطا به شما نماید و در صورت لزوم متخصص تعمیرات یخچال الکترواستیل در اصفهان جهت رفع عیب حضورتان اعزام گردد.عمده تعمیرات یخچال الکترواستیل در اصفهان که این مرکز تعمیرات در سالهای اخیر انجام داده شارژ گاز یخچال(اکثر مواقع توام با کد خطای E5) صدای ناهنجار به دلیل خرابی بوشهای فن کندانسور،خرابی سیستم برفک زدایی و یخ زدگی اواپراتور داخلی به دلیل خرابی تایمر دیفراست یا المنت بوده است. جهت مشاوره خرید یخچال شما میتوانید بامرکز تعمیرات نوین سرویس یا نمایندگی الکترواستیل در اصفهان واقع در خیابان هاتف کوچه یخچال تماس حاصل نمایید تا محصولی خوب و مورد سلیقه خود را بهتر انتخاب نمایید. 
جهت آشنایی با انواع یخچال الکترواستیل اینجا را کلیک کنید

تعمیر یخچال الکترواستیل مدل ESR24 در اصفهان (با توجه به کد خطا عیب را بررسی نموده و در صورت نیاز جهت راهنمایی و درخواست تعمیر با مرکز تعمیرات نوین سرویس تماس بگیرید)
 
 E1 = سنسور دمای محیط یخچال را بررسی نمایید
 E3 = سنسور اواپراتور را چک نمایید
 E4 = سنسور دمای محیط را بررسی کنید
 E5 = سیستم تبرید شامل کمپرسور گاز اواپراتور و سنسور دیفراست را کنترل نمایید
 E9 = اشکال در سیستم دیفراست المنت ترموفیوز یا برد
 F0  = خرابی فن اواپراتور 
 F1  = کار نکردن فن کندانسور کنار موتور

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل مدل ESF24 در اصفهان 
(با توجه به کد خطا عیب را بررسی نموده و در صورت نیاز جهت راهنمایی و درخواست تعمیر با مرکز تعمیرات نوین سرویس تماس بگیرید)
 
E1 = سنسور دمای محیط یخچال را بررسی نمایید
E2 = سنسور دمای محیط فریزر را بررسی نمایید
E3 = سنسور اواپراتور را چک نمایید 
E4 = سنسور دمای محیط را بررسی کنید
E5 = اشکال در سیستم تبرید شامل کمپرسور ، گاز ، یخ زدگی اواپراتور و سنسور دیفراست
E6 = گرم بودن یخچال بیشتر از 15 درجه
E7 = دمای یخچال بسیار سرد شده(زیر 5- آمده  دمپر را چک کنید)
E9 = اشکال برفک زدایی خرابی المنت یا مدار مربوطه
E10  = اشکال در فن اواپراتور
E11 = اشکال در فن خنک کننده کندانسور کنار موتور

 
تعمیر یخچال الکترواستیل اصفهان

تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان
برخی از عیوب احتمالی یخچال فریزر الکترواستیل و دلایل آن
-دمای فریزر خوب میباشد اما یخچال گرم شده است
احتمالا کانال هوایی بین فریزر و یخچال یه دلیل یخ زدگی مسدود شده است یا به دلیل خرابی دمپر هوا مسیر انتقال هوا از فریزر به سمت یخچال باز نشده است.

-یخچال و فریزر هر دو گرم شده است
اواپراتور را بررسی کنید که یخ زدگی نداشته باشد در صورت OK  بودن کار کردن موتور و گاز یخچال بررسی شود 

-موتور یخچال استارت نمی شود و در فواصل زمانی 3-4 دقیقه یکبار صدای تیک از کنار موتور شنیده می شود.
احتمالا رله استارتر موتور معیوب می باشد. در صورت سالم بودن آن موتور یخچال معیوب شده است.

-صدای ناهنجاری از داخل یخچال شنیده میشود و با باز کردن در یخچال صدا متوقف میشود
فن داخل معیوب شده است یا به جسمی مانند یخ برخورد میکند

- کد خطای E5 روی صفحه نمایش نشان داده میشود
برای حدود 10 دقیقه یخچال را از برق خارج کنید و به برق بزنید چنانچه مشکل برطرف نشد یا دومرتبه رخ داد جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09139135091 هماهنگ شده تا متخصص تعمیرات یخچال الکترواستیل در محل حاضر شده و اشکال را برطرف نماید

مطالب مفید در خصوص خرید و نگهداری یخچال فریزر الکترواستیل
نحوه تمیز کردن محیط یخچال فریزر
هیچگاه از مواد شوینده برای تمیز کردن یخچال استفاده ننمایید. چنانچه به دلیل خرابی مواد غذایی یا هر دلیل دیگری یخیط یخچال بوی نامطبوع داشت داخل یک ظرف کمی جوش شیرین ریخته و یک پارچه مرطوب کرده انرا داخل ظرف زده و بدنه یخچال و قفسه ها را با آن تمیز می نماییم. سپس یا یک پارچه دیگر بدنه و قفسه ها که عمدتا دانه های جوش شیرین به آن چسبیده است را خشک و تمیز میکنیم. استفاده از ذغال داخل یک ظرف در محیط یخچال جهت از بین بردن بوی نامطبوع یخچال میتواند مفید باشد.


در هنگام خرید یخچال چه نکاتی را مد نظر قرار دهیم
هنگام خرید یک یخچال مواردی مانند حجم مورد نیاز جهت نگهداری مواد غذایی،رده مصرف انرژی یخچال، کم صدا بودن کارکرد کمپرسور و فن ها و خدمات پس از فروش یک برند را مد نظر قرار دهید

آیا گرمای بدنه یخچال نزدیک درها طبیعی است
گرمای بدنه یخچال خصوصا نزدیک لاستیک دور در یخچال طبیعی است و به دلیل عبور گاز گرم جهت بهتر بسته شدن در یخچال میباشد. چنانچه در هر زمانی حس کردید که بدنه و اطراف لاستیک دور در خیلی گرم است یخچال را جلو آورده و کاور محافظ موتور یخچال را باز نموده کار کردن فن کندانسور را چک نمایید.قیمت یخچال الکترواستیل - این قیمت ها از نمایندگی الکترواستیل در اصفهان در سال 97 سوال شده است
یخچال های الکترواستیل جز یکی از بهترین برند های تولید داخل با قیمت مناسب در مقایسه با برندهای خارجی و کیفیتی برابر با یخچال های خارجی میباشد. قیمت این یخچال بسته به مدل آن از حدود 700 هزار تومان در مدل های یخچال هتلی شروع شده و تا حدود 5 میلیون در مدلهای ساید بای ساید میباشد.در زیر قیمت برخی مدل های برفروش را جهت اطلاع ذکر میکنیم:
یخچال فریزر مدل ES27 : قیمت 2050000
یخچال فریزر دوقلوی ESAF24 : قیمت 4520000
یخچال فریزر ES35 : قیمت 2350000
یخچال ES24 : قیمت 2100000
(نرخ یورو 7500 تومان)

نمایندگی یخچال الکترواستیل اصفهان