تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان
09135602259


در زیر اشاره مختصری به خدمات نمایندگی الکترواستیل در اصفهان می اندازیم. نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل با چندین شعبه خدمات در اصفهان و حومه وظیفه نصب و راه اندازی اولیه، سرویس و تعمیرات یخچال را بر عهده دارد.چنانچه عملکرد یخچال فریزر الکترواستیل با اشکالی مواجه شد جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان ابتدا ارور روی صفحه نمایش یخچال را ارور یخچال الکترواستیل مطابقت داده و در صورت نیاز به راهنمایی یا درخواست تعمیر با نمایندگی الکترواستیل که شماره تماس ان در کارت گارانتی دستگاه شما قید شده یا شماره شرکت 0513132 یا یکی از تعمیرگاههای یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.
شماره تماس جهت تعمیرات : 09135602259مرکز تعمیرات نوین سرویس به عنوان تعمیرگاه یخچال الکترواستیل کار تعمیرات و سرویس یخچال الکترواستیل را بصورت تخصصی در اصفهان انجام می دهد و نمایندگی شرکت الکترواستیل نمی باشد پس چنانچه نیاز به نصب یا خدمات شامل گارانتی دارید حتما با نمایندگی الکترواستیل هماهنگ شوید.
آدرس شعب نمایندگی فروش یخچال الکترواستیل در اصفهان خیابان هاتف و خیابان یخچال می باشد.نکته ای را که جهت انتخاب فروشگاه مناسب جهت خرید یخچال الکترواستیل می توان عنوان نمود این است که تمامی شعب فروش یک لیست قیمت یکسان جهت محصولات الکترواستیل دارد ولی بسته به خرید نقدی هر فروشگاهی نسبت به لیست قیمت تخفیفی در نظر میگیرد که این باعث تفاوت قیمت بین فروشگاه ها میگردد.سعی نمایید اول مدل خود را انتخاب کنید و از چند فروشگاه قیمت مدل انتخابی را سوال فرمایید.

خصوصیات یخچال های جدید
استفاده از سیستم ضد برفک، گرید مصرف انرژی A،آپشن انجماد و جنک کنندگی سریع مواد غذایی،استفاده از لامپ های ال ای دی با نور سفید و راندمان بالاتر،یخساز و آبریز اتوماتیک،دسیبل صدای کم کارکرد موتور،استفاده از لاستیک دور در ضد باکتری،بکارگیری فیلتر ضد باکتری و بوگیر، استفاده از فیلتر تصفیه آب و سیستم چرخش هوای چندگانه برخی از خصوصیات یخچال های جدیدی الکترواستیل می باشد.

برخی از عیوب احتمالی یخچال الکترواستیل
-یخچال مانند زمانی که در آن باز است آلارم می زند:
خرابی کلید یا مگنت سوئیچ حس کننده در یا گرم شدن یخچال به هر دلیلی می تواند باعث به صدا در آمدن آلارم دستگاه به عنوان هشدار باشد.
-ارور E5 در یخچال الکترواستیل
زمانی که سنسور دیفراست نصب شده روی اواپراتور یخچال سرد بودن کافی اواپراتور را حس ننماید ارور E5 روی صفحه دیسپلی یخچال الکترواستیل نمایش داده میشود.کمبودن گاز یا گرفتگی مسیر چرخش گاز و خرابی سنسور دیفراست مستواند دلایل این آلارم باشد.
-ارور F1  در یخچال الکترواستیل
زمانی که این کد خطا را روی صفحه نمایش مشاهده نمودید یخچال را جلو آورده و کاور محافظ موتور و کندانسور را باز کنید و کارکردن فن خنک کننده کندانسور و موتور را چک کنید.در صورتی که فن متوقف بود از یک پنکه جهت خنک کردن موتور و کندانسور استفاده و با نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در اصفهان جهت بررسی عیب و رفع آن تماس بگیرید.
-ارور E9 در یخچال الکترواستیل
این کد خطا مربوط به زمانی هست که المنت یا سنسور های مسیر المنت معیوب شده باشند. در این حالت یخچال بطور معمولی کار میکند ولی با توجه به اینکه اواپراتور به مرور پر از برفک میگردد به تدریج از سرمای یخچال کاسته میشود. جهت رفع اشکال با گروه نوین سرویس 
شماره تماس جهت تعمیرات : 09135602259   هماهنگ شوید

جهت مشاهده کد خطای یخچال الکترواستیل روی قسمت زیر کلیک فرمایید.
 ارورهای یخچال الکترواستیل


خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل در اصفهان
نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در اصفهان با ارائه هر چه مطلوب تر خدمات زیر سعی نموده رضایت هر چه بیشتر مشتریان این شرکت را جلب نماید برخی از به شرح زیر میباشد:
-نصب و راه اندازی و آموزش نگهداری از یخچال فریزر
-راهنمایی جهت خرید نصب عیب یابی دستگاه
-تعمیرات و سرویس در محل با استفاده از قطعات با کیفیت اصلی
-یک سال ضمانت خدمات و تعمیر انجام شده

نمایندگی یخچال الکترواستیل در اصفهان

 


نمایندگی یخچال الکترواستیل دراصفهان و حومه
نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در فولادشهر/ 0513132 نمایندگی یخچال الکترواستیل در فولادشهر ---جهت تعمیرات یخچال الکترواستیل در فولادشهر شامل شارژ گاز تعویض کمپرسور معیوب سرمای کم یخچال یا فریزر صدای ناهنجار فن ها یکسره کارکردن یخچال با مرکز تعمیرات الکترواستیل 09135602259 در فولادشهر تماس بگیرید.(مرکز تعمیرات خیابان ولیعصر جنب مجموعه تجاری پاسارگاد) 

نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در نجف آباد
/0513132  نمایندگی یخچال الکترواستیل در نجف آباد کلیه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در نجف اباد تعمیرگاه یخچال الکترواستیل در نجف آباد توسط متخصصین تعمیرات یخچال نوین سروین.جهت درخواست تعمیر و مشاوره با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09135602259 هماهنگ شوید.

نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در خمینی شهر / 0513132 نمایندگی الکترواستیل در خمینی شهر تعمیرات تخصصی یخچال و یخچال فریزر الکترواستیل در خمینیشهر در اسرع وقت با ضمانت.تعمیرات برد یخچال شارژ گاز یخچال تعویض کمپرسور معیوب و ..
نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در شاهین شهر / 0513132 نمایندگی الکترواستیل در شاهینشهر جهت مشاوره - تعمیرگاه یخچال الکترواستیل در شاهین شهر  گروه فنی مهندسی نوین سرویس 09135602259 هماهنگ شوید. 

نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در سپاهان شهر / 0513132 نمایندگی الکترواستیل در سپاهان شهر تعمیر و سرویس یخچال الکترواستیل در اسرع وقت در سپاهان شهر

پرسش و پاسخ مشتریان در خصوص یخچال فریزر الکترواستیل 
پرسش : علت اینکه دیواره یخچال برفک میزند چیست
جواب:یکی ازدلایل این عیب میتواند باز ماندن طولانی مدت یا باز و بسته کردن در یخچال به دفعات زیاد باشد.علت دیگر میتواند قرار دادن درجه ترموستات در حالت زیاد یا در مدل های الکترونیکی انتخاب دمای کم حدود صفر درجه برای یخچال باشد.قرار دادم مواد غذایی گرم داخل یخچال یا استفاده از یخچال در محیطی گرم میتواند دلایل دیگر این عیب باشند.در یخچال هایی که چندین سال کار کرده اند گرفتگی جزئی مسیر گاز یخچال میتواند دلیل این عیب باشد.
پرسش : علت چکه کردن آب از آبسردکن یخچال چیست
جواب:اورینگی استفاده شده جهت آب بندی دچار گچه آب شده یا خراب گردیده است پیچ زیر ابسردکن را باز کرده و انرا بررسی نمایید
پرسش: در بعضی مواقع یخچال فریزر الکترواستیل آژیر میزند
جواب: باز ماندن در بیشتر از دو دقیقه میتواند دلیل این عیب باشد.کار نکردن فن کندانسور یا فن داخل میتواند دلیل این عیب باشد. قرار دادن حجم زیاد مواد غذایی داخل یخچال و اشکال در سیستم دیفراست یخچال دلایل دیگر این عیب هستند.

گارانتی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل توسط مرکز تعمیرات نوین سروین
گروه فنی مهندسی نوین سرویس کلیه تعمیرات انجام شده یخچال فریز الکترواستیل را در خصوص تعمیر انجام شده به مدت یکسال گارانتی می نماید. کلیه قطعات مصرفی دارای یکسال گارانتی می باشند چنانچه در این مدت یکسال عیب رفع شده در تعمیر انجام شده دوباره رخ دهد کارشناسان تعمیرات ما بدون دریافت هیچگونه هزینه ای مراجعه نموده و عیب را برطرف می نمایند.

خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل در اصفهان
پس از نصب و راه اندازی و آموزش اولیه یخچال الکترواستیل به شما مشتریان گرامی چنانچه سوالی در خصوص استفاده از یخچال الکترواستیل یا عیب پیش آمده دارید با نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل در اصفهان که شماره آن در دفترچه گارانتی ارائه شده به شما وجود دارد تماس حاصل نمایید. جهت مشاوره جهت رفع عیب یا درخواست اعزام متخصص تعمیرات یخچال الکترواستیل با تعمیرگاه نوین سرویس 09139232599 تماس حاصل نمایید.