مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در اصفهان و حومه را توسط متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی انجام می دهد سعی نمایید موقع بروز اشکال برای ماشین ظرفشویی کد خطای آنرا یا مرحله ای که ماشین ظرفشویی کندی در آن مرحله متوقف شده (مانند مرحله آبگیری ، مرحله شستشو و گرم کردن آب ، مرحله تخلیه آب و..) بررسی نموده و با ما برای سرویس و تعمیرات آن هماهنگ شوید . در زیر کد های خطا و برخی از عیوب متداول ماشین ظرفشویی آورده شده است که مطالعه آنها میتواند بر استفاده بهتر از ماشین ظرفشویی وعیب یابی سریعتر آن مفید باشد. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در اصفهان نیز علاوه بر کار نصب ماشین ظرفشویی کار سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی را در اسرع وقت انجام می دهد.
ارور های ماشین ظرفشویی کندی : 
E2 : اشکال در آبگیری ماشین ظرفشویی فشار آب ورودی شیر برقی آب ورودی و سنسور آبشمار و هیدروستات چک شود
E3 : اشکال در تخلیه آب فیلتر دستگاه پمپ تخلیه شلنگ تخلیه را بررسی نمایید
E4 : فعال شدن سنسور مربوط به آبگیری بیش از اندازه یا نشتی آب از اکوا استاپ
E5 : اشکال در سنسور ntc  دمای آب 
E6 : خرابی برد کنترل
E7 : اشکال در موتور پمپ شستشو یا تاکومتر آن
E8 : خرابی المنت گرمکن آب
E15 : خرابی سنسور آبشمار یا هیدروستات

امروزه با مدرن شدن نوع زندگی و هم چنین پیشرفت های چشمگیر صنعت لوازم الکتریکی و الکترونیکی ، این روزها سر وكله انواع و اقسام ماشین ها در منازل پیدا شده است. یکی از لوازم الکتریکی که امروزه مصرف آن بسیار در منازل رواج یافته است ماشین های ظرفشویی می باشد که امر شستشوی ظروف را بهبود بخشیده و دیگر لازم به صرف انرژی برای شستن ظرف ها نیست. ماشین های ظرفشویی ماشین های اتوماتی هستند که به صورت اتومات ظرف های کثیف را میشورند و حتی آن ها را خشک هم می کنند. یکی از برند های پر طرفدار ماشین های ظرفشویی، ماشین ظرفشویی کندی می باشد.
در برخی مواقع ماشین های ظرفشویی به علت های متفاوتی خراب می شوند و کارایی خود را از دست می دهند. در این مقاله برخی از موارد اختلال در کار ماشین ظرفشویی کندی و دلیل این اختلال را بیان کردیم تا شما بتوانید سلامت ماشین ظرفشویی خود را حفظ نمایید. در صورتی که ماشین ظرفشویی کندی شما با یکی از اختلال های زیر مواجه است می توانید از ترفند های مربوط به هر مورد استفاده کنید و عیب آن را بر طرف کنید و یا در صورت لزوم با نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی اصفهان تماس حاصل فرمایید. متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در همه زمینه های مربوط به ماشین ظرفشویی تخصص کافی دارند و می توانند شما را راهنمایی کنند. 
 تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی
 برخی از اشکالاتی  که عموما در زمان کار با ماشین ظرفشویی ممکن است با آن مواجه شوید: 
1-      ظروف خوب تمیز نمی شوند :
  در این صورت بروز این اشکال سه مورد را بررسی نمایید اول ماده شوینده گاها ماده شوینده تاریخ گذشته یا تقلبی می تواند یکی از دلایل این اشکال باشد.دلیل دیگر خوب شسته نشدن ظروف گرم نکردن آب توسط ماشین ظرفشویی می باشد که خرابی المنت یا مدار مربوطه می تواند باعث بوجود آمدن این اشکال شود دلیل آخر اشکال در پمپ شستشوی یا گرفتکی مسیر شستشو می باشد.از تمیز بودن سوراخ های آبپاش ها و چرخیدن آنها مطمئن شوید.
2-      زمانی که ماشین ظرفشویی کار نمی کند اما لامپ نشانگر یا دیسپلی ماشین ظرفشویی کندی روشن است .
  در این حالت قالبا مشکل ماشین ظرفشویی از آب رسانی یا تخلیه آب است می باشد. در چنین مواردی ممکن است که که شیر آب بسته است و یا فشار آب کم باشد و یا آب قطع باشد و یا حتی شیلنگ ورودی آب تا خورده باشد و آب به درستی به ماشین ظرفشویی نرسد. از دیگر علت های این میشکل می توان به  خراب بودن و یا فشار داده نشدن دکمه start ، باز بودن درب ظرفشویی،قرار داشتن دستگاه در حال توقف موقت ، قفل بودن صفحه کلید (دکمه مربوط به قفل صفحه را فشار دهید) اشاره کرد. 
3-      آب تخلیه نشده و در ظرفشویی باقی می ماند:
  در مواردی که با این مشکل مواجه می شوید ابتدا چک کنید که شیلنگ تخلیه مسدود نشده باشد و برنامه انتخاب شده تمام شده باشد. اگر این موارد نبود، ممکن است  فیلترها کثیف بوده یا مسدود شده اند (وجود مقداری آب در زیر فیلترها طبیعی است ) در این صورت می توانید از متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی کمک بگیرید. از دیگر علت های این مشکل مسدود شدن لوله فاضلاب و یا معیوب بودن پمپ تخلیه می باشد. 
4-      چراغ مربوط به تمام شدن نمک روشن شده است :
 کم بودن مقدار نمک ، استفاده نکردن از نمک مرغوب ،معیوب شدن سنسور مربوط به تشخیص نمک از دلایل این اختلال ماشین ظرفشویی می تواند باشد. 
5-      نشانگر مربوط به مایع جلادهنده با وجود اضافه کردن مایع،همچنان روشن باقی مانده است:
  ممکن است که مخزن مایع جلادهنده به اندازه کافی پر نشده باشد و یا شناور مخزن مایع جلادهنده گیر کرده باشد ( برای این مورد چند ضربه ملایم به آن بزنید). یکی دیگر از علت های شایع این اختلال استفاده از مایع جلادهنده نا مرغوب است و  یا استفاده از مایع های جلادهنده ای که تاریخ مصرف آن گذشته است.  
6-      باقی ماندن پودر در جاپودری یا روی:
 در این مورد ممکن است که  یکی از ظروف مانع باز شدن در محفظه پودر شده باشد (زمانی که در ظرفشویی را می بندید مقابل جاپودری را چک کنید ظرف در آنجا نباشد ) و یا تاریخ انقضای پودر شستشو گذشته است و یا تقلبی می باشد و در محل آن سفت شده است. در موارد دیگر اختلال در معیوب بودن سیستم مکانیکی بازکننده در جاپودری، مسدود بودن مجاری بازوی آب افشان ، سوختن بوبین مربوط به جاپودری، برخورد بازوی آب فشان به ظروف و متوقف کردن حرکت آن، می تواند باعث ایجاد این اختلال شود که در این حالت بهتر است از مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی اصفهان کمک بگیرید.
      7-      ظرفشویی شما صدای غیر عادی می دهد :
 صدای غیر عادی ظرفشویی می تواند به علت نصب نا درست ظرفشویی باشد و یا اسنکه تراز بودن ظرفشویی رعایت نشده باشد. یکیک دیگر از علت های صدای غیر عادی ماشین ظرفشویی کشیده شدن بازوی آب فشان روی ظروف می باشد. خرابی موتور شستشو دلیل دیگر این اشکال می باشد.
8-      خشک نشدن ظروف :
  علت این امر می تواند تمام شدن مایع جلادهنده در دستگاه و یا تنظیم نشدن درست مقدار مقدار مایع جلادهنده باشد و یا ممکن است برنامه شستشو مناسب نباشد. یکی از علت های جدی تر این موضوع خراب شدن المنت ماشین ظرفشویی است که نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی دارد.  
در هر کدام از این موارد و یا دیگر موارد معیوب شدن ماشین ظرفشویی کندی می توانید با مراکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی اصفهان تماس حاصل فرمایید.