نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مدیا در اصفهان در اسرع وقت نصب آموزش و تعمیرات ماشین ظرفشویی مدیا را در سرتاسر اصفهان و حومه انجام میدهد. ماشین های ظرفشویی مدیا midea در مدل های رومیزی و مبله در بازار موجود می باشند از لحاظ اصول کارکرد دقیقا شبیه به هم می باشند و تنها تفاوت آنها میزان ظرفیت شستشوی ظروف می باشد. جهت تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان هماهنگ شوید تا راهنمایی لازم جهت استفاده و رفع عیب دستگاه به شما شود و در صورت نیاز تعمیرکار ماشین ظرفشویی جهت رفع عیب حضورتان اعزام گردد تعمیرات ماشین ظرفشویی میدیا در اصفهان با قطعات اصلی و با ضمانت انجام میگردد.
ارور های ماشین ظرفشویی مدیا
E1 : اشکال در آبگیری دستگاه شیر برقی را چک نمایید
E2 : خطای تخلیه آب پمپ تخلیه و فیلتر و شلنگ تخلیه را بررسی کنید
E3 : خرابی المنت گرم کننده آب یا مدار مربوطه
E4 : آبگیری بیش از اندازه یا نشتی از شیر برقی آب ورودی
E5 : اشکال در برق ورودی دستگاه
E6 : خطای باز بودن سنسور دمای آب
E7 : خطای اتصال کوتاه بودن سنسور دمای آب

برخی از خصوصیات ماشین ظرفشویی مدیا
با توجه به اینکه استفاده از ماشین های ظرفشویی بسیار رواج یافته است، یکی از نکات مهم در تهیه ماشین های ظرفشویی، توجه به قابلیت های ماشین می باشد . در ادامه برخی از ویژگی های ماشین ظرفشویی مدیا ( مایدیا ) که یکی از برند های برتر ماشین ظرفشویی می باشد را عنوان می کنیم.
ماشین ظرفشویی مایدیا درای مصرف بسیار کم با رتبه +++A  می باشد و استفاده از این ماشین ظرفشویی در صرفه جویی برق بسیار کارآمد است. علاوه بر این، ماشین ظرفشویی مدیا (مایدیا) مجهز به 8 برنامه اتوماتیک شستشو هم چنین 3 برنامه انتخابی می باشد.
ماشین ظرفشویی مایدیا دارای حالت شستشوی اتوماتیک است که عملکرد آن بر پایه میزان کثیفی ظروف است که توسط حسگری ویژه، با یک بار آبکشی قابل تشخیص بوده و میزان بهینه استفاده از آب و انرژی را برای یک سیکل شستشوی ایده آل برآورد می کند.
یکی از نکات مهمی که خانم های خانه دار در هنگام خرید ماشین ظرفشویی به آن توجه می کنند، اندازه ی سبد های ماشین ظرفشویی است. ماشین ظرفشویی مادیا (مایدیا) دارای  3 سبد جادار و بزرگ است هم چنین 3 بازوی اسپری آب دارد که فضای کافی برای شستشوی حجم بالایی از ظروف را تنها در یک نوبت برای شما، فراهم می کند.
این ماشین ظرفشویی دارای قابلیت زمان بندی می باشد به طوری که می توان تا 24 ساعت تاخیر در زمان شروع به کار دستگاه ایجاد کرد، از این رو می توان تا در زمانهایی غیر از ساعات اوج مصرف برق، دستگاه را با زمان بندی مشخص شده، به طور برای شستشوی ظرف ها تنظیم کنیم.
این دستگاه قابلیت خشک کردن ظرف های شسته شده را هم دارد و با سیستم خشک کن توربو با نام Turbo Drying، مجهز به 3 فن مجزا برای انجام دمش، مکش و گردش هوا درون محفظه ماشین ظرفشویی قابلیت بالایی در تبخیر سریعتر رطوبت داخل محفظه و روی ظروف دارد و به همین دلیل آب درون محفظه به خوبی تخلیه شده و تبخیر می شود این امر سبب جلوگیری از خرابی ماشین ظرفشویی می شود.
حسگرهای دقیقی درون دستگاه تعبیه شده اند که در صورت افت میزان نمک یا درخشان کننده در ماشین ظرفشویی، کاربر را از این وضعیت مطلع خواهد کرد. اگر کاربر از این افت بی اطلاع باشد موجب اختلال در کار ماشین ظرفشویی می شود و حتی شاید نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا خود داشته باشید.
امکان تنظیم 6 سطح دما برای شستشوی بهینه، قابلیت تغییر ارتفاع سبد میانی و سبد مجزای قاشق و چنگال، نیز از دیگر امکانات این مدل ماشین ظرفشویی است.
  پس از خرید ماشین ظرفشویی مناسب و کارامد، یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کنیم تلاش در سالم نگه داشتن ماشین ظرفشویی می باشد. معمولآ نمایندگی ماشین ظرفشویی اطلاعات لازم را برای نگهداری ماشین ظرفشویی  را به وسیله کاتالوگ به کاربران ارائه می دهد. به منظور جلوگیری از خرابی ماشین ظرفشویی باید نکات لازم برای نگهداری از ماشین ظرفشویی که توسط نمایندگی ظرفشویی ارائه می شود مورد توجه قرار بگیرد. زیرا استفاده از این وسیله تنها محدود به منازل نمی باشد و در مکان های عمومی هم چون هتل ها و رستوران ها هم مورد اتسفاده قرار می گیرد بنابراین خرابی این وسیله برقی موجب اختلال در کار روزمره افراد می شود. کاربران با رعایت نکات و اصول نگهداری از ماشین ظرفشویی، می توانند مانع خرابی ماشین ظرفشویی شوند. نکات مهم برای نگهداری و مراقبت از ماشین ظرفشویی موجب، طول عمر و دوام این وسیله برقی پرکاربرد می شود. به همین دلیل می بایست مورد توجه کاربران قرار بگیرد. یکی دیگر از نکات مهم این است که اگر ماشین ظرفشویی شما با اختلال موتجه شد تنها از طریق نمایندگی های تعمیرات مجاز برای تعمیر ماشین طرفشویی خود اقدام نمایید. و از سپردن تعمیر دستگاه به افراد غیر متخصص خودداری شود.
مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی مدیا (مایدیا) اصفهان با دارا بودن کادر مجرب در خصوص تعمیرات انواع ماشین های ظرفشویی در خدمت رسانی به همشهریان آماده به کار می باشد.
در ادامه مطلب، نکات ضروری و مهم برای نگهداری از ماشین ظرفشویی بیان خواهد شد:
 در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت در ماشین، باید اقدام به تعویض آن نمود. زیرا در صورتی که نشتی ماشین ظرفشویی ادامه پیدا کند، ضرر مالی و خرابی ماشین ظرفشویی را در پی دارد. برای کیپ شدن درها می توان لاستیک در ماشین ظرفشویی را با آب و صابون تمیز کرد.
 در چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی باید دقت لازم اعمال شود. این امر موجب جلوگیری از آسیب سبد ماشین ظرفشویی می شود. استفاده نادرست موجب آسیب سبد های ماشین ظرفشویی می شود. زیرا این سبدها اغلب از پلاستیک ساخته شده است و با مفتولهای استیل پوشیده شده است. استفاده نادرست از سبدهای ظرفشویی موجب، آسیب و کنده شدن پلاستیک پوششی می شود. از بین رفتن این پلاستیک موجب زنگ زدن فلز زیر آن می شود. در صورتی که این آسیب به سبدها وارد شود، باید در اسرع وقت با مراجعه به مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی مدیا (مایدیا) اصفهان برای رفع این اشکال اقدام نمایید.
یکی از نکات مهمی که کاربران باید مورد توجه قرار دهند، توجه به صدای ماشین ظرفشویی در هنگام کار ماشین می باشد. اگر در ناحیه پمپ، باقی مانده مواد غذایی و یا شیشه های شکسته قرار بگیرد، باعث بروز مشکل در عملکرد فیلتر و همچنین پروانه دستگاه ماشین ظرفشویی شود. به همین دلیل باید در صورتی که صدایی از ماشین ظرفشویی شنیده شود، در اسرع وقت برنامه شستشو متوقف شود و از متخصص برای عیب یابی درخواست کمک شود.
  پاک کردن ظروف با دستمال، پیش از قرار دادن در ماشین ظرفشویی این امکان را برای کاربر فراهم می کند که از برنامه کم مصرف (کوتاه مدت) استفاده کند. برای ظرف هایی که به میزان کمی کثیف هستند نیز می توان از چرخه شستشو سبک استفاده کرد. مزایای استفاده از این روش ها، کاهش زمان کار دستگاه، و جلوگیری از هدر رفت انرژی می باشد.
 مواد شوینده باید به میزان لازم استفاده شود؛ استفاده بیش از حد موجب تمیزی بیشتر ظروف نخواهد شد.
 نظافت ماشین ظرفشویی باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا موجب طول عمر و دوام دستگاه می شود. برای این امر می تونید فضای ماشین ظرفشویی را بعد از هر عملیات شستشو به واسطه جرمگیر ماشین ظرفشویی جرم زدایی کنید. این عمل از بوی بد ماشین ظرفشویی هم جلوگیری می کند.کلیه تعمیرات ماشین ظرفشویی میدیا در اصفهان با قطعات اصلی با کیفیت انجام میشود.