پس از خرید ماشین ظرفشویی با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در اصفهان جهت نصب و آموزش طرز کار با ماشین ظرفشویی هماهنگ شوید. مرکز تعمیرات نوین سرویس با تیمی از متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در اصفهان را در اسرع وقت با قطعات اصلی شرکتی انجام میدهد.یکی از خطاهایی که گاها در ماشین ظرفشویی ایندزیت Indesit مشاهده می کنیم شروع به کار نکردن ماشین به خاطر خرابی بوشهای جت پمپ شستشوی دستگاه می باشد. این بوشها کربنی بوده و متاسفانه به تنهایی در بازار ایران وجود ندارند و در صورت خرابی آنها کل مجموعه پمپ تعویض میگردد.جهت اینکه در ماشین ظرفشویی ایندزیت با این مشکل کمتر مواجه شوید خصوصا اگر از ماشین استفاده کمی می نمایید حتی الامکان هفته ای برای مدت کوتاهی مثلا حدود 10 دقیقه ماشین را استارت نمایید تا جرم و سختی آب موجب خرابی این بوشها نشود.

ارور های ماشین ظرفشویی ایندزیت
A2 = خطای مربوط به آبگیری دستگاه مسدود شدن فیلتر اکوا استاپ یا خرابی آن میتواند دلیل این عیب باشد
A3 = خطای مربوط به تخلیه آب ماشین ظرفشویی شلنگ تخلیه و پمپ تخلیه را بررسی کنید
A4 = خرابی سنسور اندازه گیری دمای آب
A5 = خرابی هیدروستات ماشین ظرفشویی
A6 = اشکال در آبگیری ماشین ظرفشویی
A7 = خرابی پمپ شستشوی اصلی
A8 = خرابی المنت گرمکن آب
A9 = خرابی برد اصلی
A10 = گرم شدن بیش از حد آب دستگاه
A11 = خرابی جت پمپ اصلی ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در اصفهان
برنامه های مربوط به ماشین ظرفشویی ایندزیت
برنامه های ماشین ظرفشویی ایندزیت
 
ظرفشویی ایندزیت
ظرفشویی های ایندزیت یکی از معروفترین برندهای ساخت کشور ایتالیا می باشد مصرف انرژی ماشینهای ظرفشویی ایندزیت بسیار پایین بوده و این امکان را برایتان میسر می سازد تا در زمانی کوتاه با صرفه جویی قابل ملاحضه ای در مصرف آب و انرژی ظروف خود را به خوبی سشتشو دهید.با ظرفشویی ایندزیت حتی کثیف ترین ظروف را می توانید شستشو دهید این ظرفشویی در هر بار شستشو حدود 10 تا 12 لیتر آب مصرف می کند در ظرفشویی های جدید ایندزیت دیگر نیازی به خیس کردن ظروف قبل از قرار دادن در دستگاه نیست ابکشی اولیه در دستگاه در چرخه نرمال و اقتصادی انجام میشود و با وجود سنسورهای توربو و موتور اینورتر دستگاه برنامه اتوماتیک در بالاترین سطح کیفی خود شستشوی ظروف را به نحو احسن انجام میدهد. ماشین های ظرفشویی ایندزیت در مدل های رومیزی و مبله 12 و 14 نفره تولید می شود و عمدتا دارای 8 برنامه شستشو می باشند.
برخی از عیوب ماشین ظرفشویی ایندزیت به شرح زیر می باشد:
دستگاه آبگیری نمی کند
ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند
ماشین ظرفشویی آب را گرم نمی کند
ماشین ظرفشویی ایندزیت پس از آبگیری شروع به کار نمی کند 
جهت راهنمایی تعمیرات ماشین ظرفشویی تان با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در اصفهان هماهنگ شوید مرکز تعمیرات نوین سرویس تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در اصفهان را با قطعات اصلی و با ضمانت انجام می دهد.
تعمیرگاه نوین سرویس اصفهان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان و حومه را با تیمی از تعمیرکاران مجرب انجام می دهد برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان با نمایندگی لباسشویی ایندزیت در اصفهان یا این مرکز هماهنگ شوید