نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان مراحل نصب آموزش کارکرد دستگاه و تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان را با تیمی از متخصصین تعمیرات ظرفشویی که دوره تعمیرات را گذرانده اند به بهترین نحو جهت رضایت بیشتر مشتریان خود انجام می دهد.جهت تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان 09139135091 تماس حاصل فرمایید.
ماشینهای ظرفشویی مجیک Magic دو دو نوع رومیزی و مبله تولید میگردند مدل های رومیزی با ظرفیت حدود 8 نفر مناسب خانواده های کم جمعیت با برنامه های متنوع شستشو مانند برنامه شستشوی ظروف خیلی کثیف،شستشوی ظروف معمولی و شستشوی اقتصادی ، شستشوی ظروف حساس مانند چینی بور کریستال و شستشوی میوه می باشد که با دکمه program یکی از این برنامه ها را انتخاب می کنیم.
قابلیت هایی مانند استرلیزه کردن ظروف، آبکشی اضافه تر و تایمر شروع به کار از موارد دیگری هست که کار با این ماشین ظرفشویی را راحت تر نموده است. مدل های مبله فضای بیشتری نسبت به مدل رومیزی داشته و مناسب خامواده های پر جمعیت یا خانوادهایی که اهل مهمانی دادن زیاد هستند می باشد.


ارور های ماشین ظرفشویی مجیک Magic dishwasher error codes
E1= نشان دهنده باز بودن درب دستگاه بیشتر از 10 دقیقه می باشد
E2= خرابی موتور شستشو یا مسدود شدن فیلتر شلنگ آب ورودی یا خرابی شیر برقی
E3= خرابی پمپ تخلیه آب ماشین ظرفشویی
E4= دمای آب دستگاه بالای 85 درجه سانتیگراد هست
E5= اشکال در المنت گرمکن آب یا مدار مربوطه
E6= خرابی جت پمپ شستشو
E7= خرابی برد اصلی
E8= خرابی پمپ اصلی
E10= اشکال در ارتباط بین برد اصلی و برد صفحه نمایش
F1= خرابی سنسور آبشمار دستگاه
F2= خرابی هیدروستات 
F3= نشتی آب کف ماشین ظرفشویی و عمل کردن سنسور مربوطه
F4= دمای آب ورودی به دستگاه بالای 85 درجه سانتیگراد است
F5= خرابی المنت دستگاه
F6= نشتی آب از شیر برقی ماشین ظرفشویی
dr= باز بودن درب دستگاه یا خرابی میکروسوئیچ در
TS= سنسور دمای آب اتصال کوتاه است
TO= سنسور دمای آب قطع است 

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان
امروزه شستشوی اتوماتیک ظرف های کثیف توسط ماشین های ظرفشویی جایگزین روش مرسوم شستشوی ظرف ها با دست شده و علاوه بر فراهم کردن رفاه و راحتی کار، در مصرف انرژی هم تاثیرات مثبتی گذاشته است. از این رو درخواست مردم برای داشتن ماشین های ظرفشویی کارامد تر نیز روز به روز افزایش ی یابد. برند های برتر تولید کننده ماشین های ظرفشویی برای رضایت مشتریان و نیز بالا بردن کارایی محصولات خود، معمولا چندین برنامه شستشو را در ماشین های ظرفشویی فراهم نموده اند.
ماشین ظرفشویی مجیک یکی از برند های برتر ماشین ظرفشویی می باشد که دارای امکانات فراوانی از جمله برنامه های مختلف شسشو می باشد. در ادامه به توضیح این برنامه ها و حالت های مختلف شسشو می پردازیم.
 
 

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی مجیک
به طور معمول برنامه های شست و شوی ماشین ظرفشویی عبارت اند از: شست و شوی ظروف معمولی، شست و شوی سریع، شست و شوی اتوماتیک،شست و شوی اقتصادی،شست و شوی بهداشتی و شستشوی ظروف خیلی کثیف و شستشوی ظروف حساس.

1. شست و شوی ظروظ معمولی
NORMAL
برنامه شستشوی ظروف معمولی که تقریبا کثیف هستند .این برنامه شست و شو  بدون استفاده از حجم زیاد آب وگرما، کار شست و شوی ظروف با کثیفی معمولی را انجام می دهد.
2. شست و شوی اتوماتیک  AUTO
شستشوی ظروف معمولی، در این برنامه بسته به مقدار کثیفی ظروف ماشین ظرفشویی بصورت اتوماتیک دما شستشو و زمان شستشو را تنظیم می نماید.یکی از پر کاربرد ترین برنامه های ماشین ظرفشویی این برنامه با زمان حدود 2 تا 3 ساعت می باشد.

3.برنامه شست و شوی سریع quick wash
شستشوی ظروفی که خیلی کثیف نیستند این برنامه شست و شوی از آب و گرمای بیشتر برای شستن ظروف استفاده می کند. در واقع زمان کم تری را در مقایسه با حالت قبل نیاز دارد اما مصرف آب و برق آن ممکن است که بیشتر باشد.

4.برنامه شست و شویظروف خیلی کثیف مانند  قابلمه و ماهی تابه
 pots and pans
این برنامه همان طور که از اسمش پیداست،  برای شستن ظروفی که خیلی کثیف است و ظروفی که خیلی چرب می باشند استفاده می شود.

5.برنامه شست و شو ظروف چینی بلور کریستال CRYSTAL
این برنامه برای شستن چینی و کریستال است. در این برنامه دمای آب در مقایسه با برنامه های دیگر خیلی گرم نمی شود و اسپری کردن آب ملایم انجام می شود تا به ظروف آسیبی نرسد.

6.برنامه شست وشوی بهداشتی Hygiene
برنامه سشستوی بهداشتی در این برنامه در مرحله آبکشی ظروف دمای آب تا 80 درجه سانتیگراد بالا میرود تا بسیاری از میکروب ها و باکتری ها در دمای بالا از بین بروند.

7. برنامه  آبکشی  pre wash
برنامه آب زدن به ظروف در این برنامه از مواد شوینده استفاده نمی شود

8.برنامه شست و شوی اقتصادی eco
مناسب برای شستشوی ظروف با کثیفی متوسط  در این برنامه با حجم آبگیری  و دمای شستشوی پایین تر در مصرف آب و برق صرفه جویی می شود

در صورت اشکال در مراحل شستشو و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان با گروه فنی مهندسی نوین سرویس اصفهان 09139135091 هماهنگ شده تا راهنمایی لازم جهت رفع مشکل به شما شود و در صورت نیاز متخصص تعمیرات ظرفشویی مجیک جهت رفع مشکل ماشین ظرفشویی حضورتان اعزام گردد.