نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در اصفهان با سالها تجربه در خصوص نصب وتعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما موفق گردیده رضایت مشتریان خود را به نحو احسن جلب نماید چنانچه برای ماشین لباسشویی تان عیبی رخ داد سعی نمایید راهنمایی های تعمیرات و کدهای خطای ماشین لباسشویی پاکشوما را که در زیر آورده شده است مطالعه نمایید تا چنانچه عیب جزئی مانند تا شدن شلنگ آب ورودی یا مسدود شدن فیلتر پمپ تخلیه و.. بود برطرف سازید و در صورت لزوم با تعمیرگاه لباسشویی پاکشوما pakshoma جهت رفع عیب دستگاه هماهنگ شوید.جهت تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09139135091 تماس حاصل فرمایید.

مرکز تعمیرات نوین سرویس نمایندگی پاکشوما دراصفهان نیست این مرکز بصورت تخصصی تعمیرات یخچال فریزر پاکشوما را در کل نقاط اصفهان در اسرع وقت انجام میدهد.

ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما pakshoma
کد E10 = خطای آبگیری لباسشویی در این حالت فیلتر شیر آب ورودی و شلنگ آب ورودی و شیر برقی ماشین لباسشویی را بررسی نمایید
کد E11 = مقدار آب ورودی به دستگاه بیشتر از اندازه استاندارد است شیر برقی آب ورودی را چک نمایید نشتی نداشته باشد هیدروستات و شلنگ آنرا از لحاظ سالم بودن تست نمایید
کد E12 = خرابی هیدروستات یا شیر برقی
کد E20 = خطای تخلیه آب پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه را از لحاظ سالم بودن بررسی نمایید
کد E31 = خرابی میکروسوئیچ درب یا برد
کد E33 = خرابی هیدروستات که سطح اب را اندازه گیری می نماید
کد E60 = خرابی موتور شستشو
کد E61 = اشکار در سنسور دور شمار موتور

ماشین لباسشویی پاکشوما بسته به مدل 16-12 برنامه شستشوی متنوع برای انواع لباسها دارد در سری های جدید برنامه هایی مانند آبکشی بهداشتی و آبکشی اضافه تر و برنامه ضد چروک نیز قرار داده شده است از لحاظ کیفیت با اطمینان می توان عنوان کرد که با خیلی از برندهای خارجی برابری می کند تا جایی که گاها دیده شده برخی افراد سودجو لیبل مشخصات ماشین لباسشویی پاکشوما را جدا کرده و روی بدنه آن عنوان بوش را چاپ می نمایند و چند لیبل با نام بوش نیز به بدنه آن می چسبانند و به عنوان لباسشویی بوش بفروش میرسانند.یکی از مزیت های مهم این لباسشویی نسبت به مدل های خارجی پایین تر بودن هزینه قطعات یدکی ان می باشد.
نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاکشوما اصفهان
سرویس و تعمیرات لباسشویی پاکشوما PAKSHOMA در اصفهان با ضمانت و در اسرع وقت توسط متخصصین مجرب انجام میگیرد یکی از موارد تعمیراتی که پس از 10-8 سال کار ماشین لباسشویی برای دستگاه پیش می آید خرابی بلبرینگهای ماشین لباسشویی می باشد نحوه شروع عیب به این شکل است که آرام آرام زمانی که لباسشویی روی دور خشک کن میرود صداهای بلندی از کارکردن بلبرینگ دیگ شنیده می شود تا جایی که دیگر این صدا قابل تحمل نبوده و گاها منجر به جام کردن بلبرینگ و توقف کامل دیگ ماشین لباسشویی میشود. سعی نمایید چنانچه صدای کارکردن ماشین لباسشویی زیاد شده است زودتر برای تعمیر آن اقدام نمایید تا هزینه های اضافی جهت تعمیر قطعات دیگر مانند خرابی شافت درام و... بوجود نیاید.
خرابی برد اصلی ماشین لباسشویی پاکشوما یکی از موارد تعمیراتی دیگری هست که گاها برای دستگاه پیش امده است در این حالت در مرحله اول برد دستگاه باز شده و جهت تعمیر به شرکت ارسال میگردد اکثر مواقع برد تعمیر و مشکل لباسشویی برطرف میگردد ولی چنانچه عیب از قطعاتی مانند ای سی پروگرام یا برخی ای سی های خاص باشد وتعمیر نگردد قیمت برد نو به مشتری اعلام و در صورت موافقت مشتری برد نو خریداری و روی دستگاه نصب میگردد.
تعمیر لباسشویی پاکشوما اصفهان
تعمیر لباسشویی پاکشوما فولادشهر
تعمیر لباسشویی پاکشوما شاهین شهر
تعمیر لباسشویی پاکشوما نجف اباد
تعمیر لباسشویی پاکشوما سپاهان شهر