جهت نصب وخدمات پس از فروش و تعمیرات یخچال هیمالیا در اصفهان با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در اصفهان که شماره تماس آن در کارت گارانتی محصول خریداری شده درج شده یا خدمات مرکزی هیمالیا 02643214000 تماس حاصل فرمایید .


شماره تماس جهت تعمیرات : 09139232599

رضایت شما مشتری گرامی از خدمات ارائه شده توسط  نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در اصفهان هدف خدمات پس از فروش شرکت هیمالیا می باشد.
 
مرکز تعمیرات نوین سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز هیمالیا در اصفهان بصورت تخصصی تعمیرات یخچال هیمالیا در اصفهان را که شامل تعمیرات برد یخچال هیمالیا ، شارژ گاز، تعویض کمیرسور رفع مشکل سرمای کم یخچال ،یکسره کار کردن موتور و عیوب دیگر می باشد را در اسرع وقت انجام می دهد
 .

تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان  توسط این مرکز با ضمانت شش ماهه در اصفهان انجام می گیرد. لازم به ذکر است که تمام تعمیرات یخچال هیمالیا Himalia در منزل و در حضور مشتری انجام می گیرد تا دیگر نیازی به انتقال یخچال فریزر به تعمیرگاه نباشد.
در قسمت زیر می توانید ارورهای یخچال فریزر هیمالیا و برخی از عیوبی که متخصصین تعمیرات مرکز نوین سرویس در سالهای گذشته در مورد یخچال فریزر هیمالیا با آن روبرو شده اند را مشاهده نمایید پس از مطالعه ارورهای زیر چنانچه نیاز به مشاوره یا درخواست تعمیر داشتید با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09139232599 تماس حاصل نمایید.
F1= خرابی یا قطع بودن سنسور کابین فریزر
F2= خرابی یا اتصال کوتاه شدن سنسور فریزر
F3= 
خرابی یا قطع بودن سنسور اواپراتور
F4= 
خرابی یا اتصال کوتاه شدن سنسور اواپراتور
F5= گرم شدن یخچال فریزر به دلیل اشکال در سیستم تبرید
F8= خرابی فن یخچال
F9= خرابی فن یخچال
C1= خرابی کمپرسور یا رله راه انداز آن
تعمیر یخچال هیمالیا در اصفهان
محصولات جدید شرکت هیمالیا مجهز به کمپرسورهای با راندمان بالا می باشند که باعث شده است رده انرژی مصرفی یخچال A گردد بدنه آنها در مقابل زنگ زدگی و خوردگی مقاوم ساخته شده و مجهز به آبسردکن و یخساز فیلتر تصفیه هوا و لاستیک دور در ضد باکتری می باشند همچنین دارای صفحه نمایشگر لمسی و سیستم کنترل و عیب یابی هوشمند و سیستم چرخش هوای یکنواخت در یخچال می باشند که باعت شده محصولات این شرکت یکی از بهترین تولیدات داخل باشد این محصولات دارای 30 ماه گارانتی می باشند.
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در اصفهان
در قسمت زیر میتوانید برخی از عیوب یخچال فریزر هیمالیا ودلایل احتمالی آن را مشاهده نمایید
یخچال فریزر هیمالیا Himalia صدای غیر طبیعی می دهد
به احتمال زیاد صدا مربوط به فن کندانسور یا فن داخل می باشد فن را چک کنید در صورتی که به جسمی برخورد ندارد باید تعویض گردد
یخچال بصورت یکسره کار می کند و سرمای آن هم کم شده است
در صورت وجود اشکال در سیستم گاز یخچال یا گاها کمپرسور این اشکال پیش می آید با نوین سرویس مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا در اصفهان هماهنگ شوید تا مشکل بررسی شود
مواد غذایی داخل یخچال یخ میزنند
خرابی ترموستات یا سنسور دمای داخل یخچال میتواند دلیل این عیب باشد
یخچال کار میکند ولی اعداد روی صفحه نمایش بصورت نصفه نمایش داده می شوند یا صفحه نمایش خاموش شده است
دیسپلی خراب شده است باید تعویض گردد
دمای یخچال و فریزر گرم شده است
اشکال در سیستم دیفراست و سیستم تبرید(گاز و موتور) میتواند دلیل این عیب باشد
بدنه یخچال هیمالیا خیلی گرم شده است
گرم شدن معمولی بدنه نزدیک نوارهای دور درب طبیعی است ولی گرم شدن زیاد بدنه نشانه کار نکردن فن خنک کننده کندانسور و موتور است آنرا بررسی نموده و در صورت متوقف بودن با نمایندگی هیمالیا در اصفهان تماس بگیرید.
تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر فریزر هیمالیا در اصفهان
دمای مناسب جهت انجماد مواد غذایی و سالم ماندن آنها دمای زیر 10 درجه سانتیگراد می باشد و دمای بهینه 17- تا 19- می باشد چنانچه زمانی حس نمودید که مواد غذایی داخل فریزر هیمالیا انجماد کافی را ندارند یا از انجماد خارج شده اند اشکال یخچال را بررسی نمایید در مرحله اول از وجود برق در یخچال اطمینان حاصل نمایید گاها پیش آمده است که خرابی محافظ برق باعث رخ دادن این اتقاق شده است سپس کار کردن کمپرسور را کنترل نمایید در صورتی که کار نکند اشکال مربوط به ترموستات یا برد یا موتور می باشد در صورت کار کردن موتور کمبود سرمای فریزر مربوط به سیستم دیفراست یا گاز فریزر می باشد جهت نصب تعمیر فریزر هیمالیا در اصفهان و حومه با مرکز تعمیران نوین سرویس 09135602259 هماهنگ شوید تا متخصصیص تعمیرات یخچال هیمالیا با مراجه حضوری اشکال فریزر را برطرف نمایند. جهت نصب یخچال هیمالیا در اصفهان روی لینک زیر کلیک نمایید.

نصب یخچال هیمالیا