تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان
09139232599


تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر پارس PARS با تیمی از بهترین متخصصین تعمیرات یخچال آماده خدمات تعمیر یخچال پارس در اصفهان در اسرع وقت با ضمانت می باشد. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر پارس در اصفهان کلیه سرویس ها و تعمیرات یخچال پارس در اصفهان را در محل با قطعات با کیفیت اصلی در محل انجام می دهد تا دیگر نیازی به انتقال یخچال به تعمیرگاه نباشد .


 مرکز تعمیرات نوین سرویس تعمیرات یخچال پارس در اصفهان که شامل خرابی برد یخچال ، شارژ گاز یخچال ،تعویض موتور یخچال پارس ، مشکل یکسره کار کردن یخچال و کمبود سرمای یخچال پارس و غیره را در محل و با بهترین کیفیت انجام می دهد پیشنهاد میگردد تعمیرات یخچال پارس توسط متخصصین تعمیرات این برند انجام شود زیرا احتمال دارد با انجام تعمیرات غیراستاندارد یا بکار گیری قطعات بی کیفیت صدمات شدیدی به یخچال وارد شود و هزینه های زیادی را به مشتریان تحمیل نمایند تعمیرات انجام شده توسط متخصصین این مرکز، به مدت 90 روز توسط این مرکز گارانتی میشود و چنانچه در طول مدت گارانتی عیب برطرف شده دومرتبه رخ دهد بدون دریافت هیچ هزینه عیب برطرف میگردد.


شماره تماس جهت تعمیرات : 09139232599

 شرکت پارس در قزوین واقع شده است و یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید لوازم خانگی یخچال فریزر کولر وجاروبرقی در ایران می باشد یخچال فریزر های پارس از لحاظ کیفیت در رده خوبی قرار گرفته اند و دارای قیمت مناسبی در مقایسه با برند های دیگر می باشند. یخچال فریزر های شرکت پارس با برفک و بدون برفک تولید میگردند محصولات جدید پارس دارای صفحه نمایش لمسی قفل کودک انتخاب حالت اقتصادی فن گردش هوا سیستم عیب یابی اتوماتیک و لاستیک دور درب ضد باکتری و محافظ داخلی برق می باشند در زیر می توانید ارور های یخچال پارس و توضیحات مختصری در خصوص عیوب احتمالی یخچال پارس و دلایل آن را مشاهده نمایید.
تعمیر یخچال پارس در اصفهان
AF= خرابی سنسور دمای داخل یخچال
EF= خرابی سنسور نصب شده روی اواپراتور
FF= خرابی سنسور دمای فریزر 
HI= گرم بودن فریزر یا یخچال
عمده اشکالی که در یخچال پارس در سالهای گذشته دیده شده خرابی ترموستات و برد جلو می باشد چنانچه مشاهده نمودید که یخچال سرمای کافی را ندارد یا موتور یخچال کار نمی کند با نمایندگی تعمیر یخچال پارس در اصفهان هماهنگ شوید تا با حاضر شدن در محل عیب یخچال را برطرف نمایند با تماس با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09135602259 راهنمایی لازم جهت رفع مشکل یخچال به شما میشود و در صورت نیاز متخصص تعمیرات یخچال پارس در اسرع وقت حضورتان اعزام میگردد.
تعمیر فریزر پارس در اصفهان
دمای مناسب برای انجماد خوب و نگهداری بهتر مواد غذایی مانند گوشت و مرغ و سبزیجات زیر 16- الی 20- درجه سانتیگراد می باشد چنانچه زمانی احساس نمودید فریزر پارس شما سرمای کافی را ندارد یا مواد غذایی در حال خارج شدن از حالت انجماد می باشند با نمایندگی تعمیرات فریزر پارس در اصفهان هماهنگ شوید مرکز تعمیرات نوین سرویس تعمیر فریزر پارس در اصفهان را با توجه حساسیت موضوع با اولویت نسبت به تعمیرات دیگر در کلیه نقاط اصفهان انجام میدهد.عمده اشکال فریزر در سالهای گذشته که تعمیرکاران این مرکز با آن مواجه بوده اند خرابی برد فریزر پارس و اشکال در سیستم گاز یخچال بوده است شارژ گاز فریزر پارس در محل با تجهیزات به روز با ضمانت انجام میشود.
نکات 
از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال یا فریزر پارس خودداری کنید
سالانه کندانسور پشت یخچال را با یک جاروبرقی تمیز نمایید
چنانچه یخچال پارس با برفک است بصورت دوره ای یخچال برفک ایجاد شده را ذوب نمایید تا راندمان یخچال و فریزر افزایش یابد
سالی یکبار لاستیک دور در و محلی از بدنه یخچال که لاستیک به آن می چسبد را با کمی آب گرم تمیز نمایید
فاصله پشت یخچال تا دیوار (حداقا 5 سانتیمتر) را رعایت نمایید
از محافظ برق استاندارد برای یخچال استفاده نمایید.
یخچال پارس را در مجاورت لوازمی مانند اجاق گاز آبگرمکن قرار ندهید
پس از جابه جایی یخچال پس از 4-3 ساعت یخچال را به برق بزنید
نمایندگی یخچال فریزر پارس در اصفهان
علت روشن شدن آلارم یخچال پارس چیست؟
باز بودن درب یخچال به مدت طولانی یا گرم شدن داخل یخچال باعث فعال شدن آلارم یخچال پارس به عنوان هشدار می باشد پس از مدتی دما به مقدار نرمال میرسد و آلارم متوقف میشود در صورت نرسیدن دما و خاموش نشدن آلارم با نمایندگی یخچال پارس در اصفهان هماهنگ شوید.
در یخچال پارس زیر کشوی میوه ها آب جمع میشود علت؟
آب حاصل از ذوب شدن برفک ها توسط یک مجرا به پشت یخچال کنار موتور انتقال می یابد و در ظرفی ریخته میشود و توسط گرمای موتور تبخیر میگردد مسدود شدن این مجرای خروج آب باعث تجمع آب زیر کشو میوه ها میشود.
مواد غذایی داخل یخچال یخ میزند
خرابی ترموستات یا سنسور دمای یخچال دلیل این عیب است 
موتور یخچال یکسره کار میکند
احتمال زیاد اشکال مربوط به گاز یخچال می باشد در یخچال های نوفراست اشکال در سیستم دیفراست هم میتواند باعث این عیب گردد جهت رفع عیب با نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در اصفهان تماس بگیرید.

اجزا اصلی تشکیل دهنده یخچال پارس
کمپرسور یخچال که وظیفه متراکم کردن مبرد و چرخش آن در مسیر را برعهده دارد
کندانسور گاز متراکم شده توسط کمپرسور دارای دمای بالا است در کندانسور دمای گاز کاهش یافته و به مایع تبدیل میگردد
فیلتر درایر وظیفه جذب رطوبت در سیکل را بر عهده دارد
لوله مویی وظیفه کاهش فشارمبرد را در مدار بر عهده دارد
اواپراتور که مبرد با جذب گرمای محیط از حالت مایع به حالت گاز تبدیل میگرد

شعب تعمیرات نوین سرویس در اصفهان و حومه جهت تعمیر یخچال فریزر پارس
نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در شاهین شهر
نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در فولادشهر
نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در نجف آباد
نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در خمینی شهر
نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در سپاهانشهر
نمایندگی تعمیرات فریزر پارس در اصفهان