جهت تعمیرات یخچال فروزان FOROUZAN در اصفهان شما میتوانید با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09135602259 که تعمیرات یخچال فروزان در اصفهان را بصورت تخصصی توسط تیمی از بهترین تعمیرکاران یخچال انجام می دهد هماهنگ شوید.

شماره تماس جهت تعمیرات : 09135602259
 کلیه تعمیرات یخچال فروزان شامل نشت یابی و شارژ گاز، تعویض کمپرسور، تعویض ترموستات و سنسورهای دما تعمیرات برد یخچال در محل و با ضمانت انجام میگردد.به عنوان مثال برخی از عیوب احتمالی یخچال فروزان را می توان گرم بودن قسمت یخچال یا کار نکردن کمپرسور یخچال یا یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال یا یکسره کار نمودن کمپرسور یخچال فروزان عنوان نمود. یخچال های فروزاد در مدل های یخچال و فریزر جدا و یخچال فریزر کمبی که یخچال فریزر با هم هستند تولید میشوند این یخچال های در مدل های جدید نوفراست (بدون برفک) بوده و گرید انرژی مصرفی آنها A می باشد استفاده از کمپرسورهای کم مصرف با راندمان و کیفیت بالا موجب شده مصرف برق این یخچال ها حداقل باشد در مدلهای یخچال فریزر سرهم دو سیستم سرمایش جداگانه در یخچال و فریزر استفاده شده است که این امر باعث ماندگاری بهتر مواد غذایی داخل شده است جهت سرویس و نگهداری یخچال و افزایش طول عمر آن سعی کنید موارد زیر را رعایت نمایید:
- از یک محافظ برق خوب سر مسیر برق ورودی به یخچال استفاده کنید
-چنانچه اثاث کشی داشتید یا یخچال را جابه جا نمودید پس از حداقل 3 ساعت یخچال را به برق بزنید
-فاصله پشت یخچال با دیوار را رعایت نمایید
-کندانسور یخچال را هر سال با یک جاروبرقی تمیز نمایید

شماره تماس جهت تعمیرات : 09135602259

نمایندگی یخچال فروزان در اصفهان

نمایندگی یخچال فروزان در اصفهان خدمات پس از فروش این محصول را بصورت تخصصی در کلیه نقاط اصفهان انجام می دهد. چنانچه یخچال شما دارای گارانتی می باشد حتما با نمایندگی یخچال فروزان هماهنگ شوید. شماره تماس نمایندگی یخچال فروزان در اصفهان در کارت گارانتی دستگاه قید شده یا می توانید از 118 سوال فرمایید.