فروش کولر گازی گری در اصفهان
شرکت گری Gree یکی از بزرگترین و معروفترین شرکت های تولید کولر گازی در جهان می باشد که بصورت تخصصی در زمینه تولید سیستم های سرمایشی مانند کولر های پنجره ای، اسپلیت ، داکت اسپلیت و موارد دیگر فعالیت می کند. کولر های گازی گری در کشور چین با رعایت استانداردهای جهانی با بهترین کیفیت تولید می گردند و بررسی و تست های آزمایشگاهی لازم روی آنها انجام می شود تا با بهترین عملکرد و راندمان تحویل مشتریان خود شود و همین کیفیت آنهاست که مشتریان زیادی را جهت خرید به خود اختصاص داده است.

اسپلیت گری
اسپلیت به کولر های گازی دو تکه گفته می شود که دارای یک یونیت بیرونی به نام کندانسور و یک یونیت داخلی به نام اواپراتور دارد گاها بعضی اصطلاح اسپلیت را به عنوان کولر گازی گرم و سرد در نظر میگیرند که اینطور نیست اسپلیت فقط به کولرهای دوتکه اطلاق می شود در این مقاله منظور از اصطلاح کولر گازی گری همان اسپلیت گری می باشد.
مشخصات کولرگازی گری
کم صدا و با مصرف انرژی حداقل
دارای سیستم ضد باکتری و فیلترهای تصفیه هوا
تنظیم اتوماتیک دمای اتاق در حالت بهینه 
مجهز به تایمر روشن و خاموش اتوماتیک
قدرت پرتاب باد خوب
طراحی زیبا 

کولرهای گازی گری در مدل های متنوعی تولید می شوند، شرکت نوین سرویس مدل های اسماتیک S4 MATIC و اکسنت ACCENT مدل اینورتر GWH را جهت فروش در اصفهان عرضه می کند.

کولر گازی گری اسماتیک و اسفورماتیک (SMATIC , S4MATIC)
کولرهای گری اسماتیک یکی از محصولات با کیفیت و پرطرفدار متولید شده توسط شرکت گریمی باشد. سر و صدای کم هنگام کار ، مصرف انرژی پایین ، طراحی زیبا و قدرت پرتاب باد بالا از ویژگی های این کولر گازی می باشد. موتور اسپلیت گری اسماتیک از نوع روتاری بوده و دارای مصرف انرژی پایینی می باشد مناسب برای مناطق معتدل یا T1  می باشد.

کولر گازی گری با ظرفیت 12 هزار بی تی یو مناسب برای 20 ال 30 متر مربع فضا
کولر گازی گری با ظرفیت 18 هزار بی تی یو مناسب برای 30 الی 40 متر مربع فضا
کولر گازی گری با ظرفیت 24 هزار بی تی یو مناسب برای 50 الی 60 متر مربع فضا
کولر گازی گری با ظرفیت 30 هزار بی تی یو مناسب برای 60 الی 80 متر فضا می باشد
فضاهای پیشنهادی بالا حدودی برای ارتفاع 3 متر بوده و بسته به شرایط جوی محل نصب ، عایق بندی محل نصب ، میزان تابش آفتاب و موارد دیگر احتمال تغییر دارد.