نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در اصفهان 
ماشین لباسشویی کندی جز تولیدات شرکت پاکشوما و قطعات اصلی آن ساخت کشور ایتالیا می باشد موتور کم مصرف آن با گرید مصرف انرژی A موجب کاهش هزینه های انرژی برق استفاده کنندگان از آن شده است این ماشین لباسشویی دارای برنامه های متنوع شستشو مانند برنامه شستشوی لباس نخی،لباس های پشمی و کاموایی،لباس های حساس و ظریف،لباسهای ورزشی و لباسهای مخلوط و غیره شستشوی انواع لباس را با آن میسر می سازد.
مرکز تعمیرات نوین سرویس نمایندگی کندی دراصفهان نیست این مرکز بصورت تخصصی تعمیرات لباسشویی کندی را در کل نقاط اصفهان در اسرع وقت انجام میدهد.

آپشنهایی مانند برنامه ضد چروک لباس یا تایمر تاخیر شروع به کار یا برنامه آبکشی اضافه تر کار کردن با آن را راحت تر کرده است.لباسشویی کندی دارای استاندارد CE اتحادیه اروپا و دارای کیفیت بالایی در قطعات استفاده شده در آن می باشد.جهت نصب و خدمات پس از فروش لباسشویی کندی با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در اصفهان تماس حاصل فرمایید. مرکز تعمیرات نوین سرویس 09139135091  کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در اصفهان شامل قفل در،آبگیری نکردن،عدم تخلیه،گرم نکردن آب و صدای ناهنجار و لرزش خصوصا هنگام خشک کن را با ضمانت در کلیه نقاط اصفهان انجام می دهد.

ارورهای ماشین لباسشویی کندی Candy
E01= خرابی میکروسوئیچ در
E02= خرابی شیر برقی آب ورودی یا مسدود شدن فیلتر آن
E03= اشکال در تخلیه آب خرابی پمپ تخلیه
E04= آبگیری بیش از اندازه به دلیل خرابی شیر برقی یا هیدروستات یا شلنگ هیدروستات
E05= خرابی سنسور اندازه گیری دمای آب
E06= خرابی برد اصلی
E07= خرابی موتور اصلی
E08= خرابی تاکومتر موتور
E09= اشکال در سنسور دور شمار موتور
E12= خطای ارتباطی بین دیسپلی و برد اصلی
E14= خرابی المنت یا مدار مربوطه

تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در فولادشهر
تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در نجف آباد
تعمیرات ماشین لباسشویی کندی سپاهان شهر
تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در شاهین شهر

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در اصفهان