تعمیر پکیج ایساتیس
09135882040

نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در اصفهان با خدماتی متمایز

برای درخواست خدمات پس از فروش ایساتیس در اصفهان با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان یا شماره روی کارت گارانتی دستگاه یا تعمیرگاه مجاز شرکت آروین سرویس 09135882040 هماهنگ شوید.

نمایندگی ایساتیس در اصفهان سعی نموده است تا با ارائه خدمات مطلوب رضایت مشتریان خود را جلب نموده و هر روز بر خریداران این پکیج دیواری بیفزاید.تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان Isatis شامل سرویس های دوره ای و رفع کلیه عیوب در مرکز تعمیرات نوین سروین توسط بهترین متخصصین تعمیرات پکیج انجام می شود.این مرکز تعمیرات کلیه تعمیرات انجام شده را به مدت شش ماه ضمانت می نماید.
پکیج ایساتیس ساخت کجاست
شرکت ایساتیس در سال 1385 در یزد فعالیت خود را  در خصوص تولید پکیج های دیواری شروع نمود این شرکت پکیج آریستون را از کشور ایتالیا وارد و به فروش می رساند.
پس از مدتی با استقبال خوبی که از برند آریستون شد شرکت ایساتیس فعالیت خود را گشترش داد و شروع به مونتاژ این پکیج در شرکت ایساتیس گرفت پکیج آریستون با همان قطعات ایتالیایی و با همان کیفیت در یزد  مونتاژ گردید.
پس از مدتی با تقویت دانش و آشنایی کامل بر قطعات و تولید پکیج دیواری شرکت ایساتیس تصمیم گرفت که پکیجی با کیفیت پکیج آریستون طراحی و تولید نماید بنابراین پکیج ایساتیس با کیفتی عالی و قیمتی رقابتی با به عرصه تولیدات شرکت ایساتیس یزد گذاشت بصورتی که یکی از برندهای پرفروش پکیج در ایران گردید.

تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان
در قسمت زیر اجزای اصلی تشکیل دهنده پکیج  ایساتیس را می توانید مشاهده فرمایید توضیحات مختصری در خصوص وظیفه هر قطعه آورده شده است که میتواند در خصوص آشنایی با قطعات پکیج مفید باشد 
  
منبع انبساط: وظیفه حنثی نمودن انبساط آب بر اثر گرما را در مدار گرمایش برعهده دارد
مبدل اصلی : وظیفه گرم کردن آب رادیاتورها و گرم کردن آب جهت مبدل ثانویه را بر عهده دارد
شیر سه راهه: این شیر در پکیج های دو مبدل وحود دارد و وظیفه تغییر مسیر آب خروجی از مبدل اصلی را به سمت رادیاتورها یا مبدل ثانویه بر عهده دارد
شیر اطمینان 3 بار : اگر فشار آب مدار گرمایش از سه بار تجاوز کند این شیر مسیر آب را به بیرون باز خواهد کرد تا از نشتی و خرابی تجهیزات جلوگیری شود
فلومتر آب گرم: وظیفه گزارش دادن باز شدن آب گرم مصرفی و مقدار دبی آن را به برد اصلی بر عهده دارد
شیر پر کن: توسط این شیر فشار آب در مدار گرمایش را تنظیم می نماییم
جهت راهنمایی خرید و تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس یا نمایندگی پکیج ایساتیس در اصفهان هماهنگ شوید.

تعمیر پکیج ایساتیس اصفهان

ارورهای پکیج ایساتیس Isatis
E1 = خطای مربوط به فشار کم آب در مدار گرمایش با باز کردن شیر پرکن زیر دستگاه فشار مدار گرمایش را روی 0.6 تا 1.2 بار تنظیم نمایید
E2 = خطای عدم تشخیص شعله چنانچه شعله تشکیل نشود این خطا ظاهر میشود شیر گاز و الکترود جرقه زن و الکترود حسگر شعله را بررسی کنید.
E3 = خرابی سنسور NTC مدار گرمایش پکیج
E4 = خرابی سنسور NTC مدار آب گرم مصرفی
E6 = اشکال در تخلیه دود یا پرشر فن ، چنانچه فن کار می کند اشکال مربوط به پرشرسوئیچ فن می باشد در غیر این صورن فن یا رله برد مربوط به فن خراب است
E7 =  گرم شدن بیش از حد آب کار کردن پمپ دستگاه ، باز بودن شیر های زیر دستگاه را بررسی کنید
E8 = خطای ارتباطی بین برد اصلی و دیسپلی


تعمیرات پکیج ایساتیس در اصفهان و حومه
پکیج دیواری ایساتیس در مدل نیو استار NEW STAR در ظرفیت های مختلف 24 کیلووات مناسب تا 150 متر مربع  26 کیلووات مناسب تا 170 متر مربع و 30 کیلووات مناسب تا 220 متر مربع ساخته می شود.
محصولات شرکت ایساتیس تحت لیسانس شرکت سیمات SIMST ایتالیا در شهر یزد تولید میگردند.شیر گاز بکار رفته در آنها مدل SIT 845 بوده که با مدولاسیون دقیق شعله پکیج باعث کاهش نواسانات دمایی آب و افزایش راندمان دستگاه شده است ویژگی ضد یخ زدگی امکان نصب دستگاه را در بیرون از ساختمان میسر می سازد.
سیستم عیب یابی اتوماتیک بکار رفته در دستگاه در هر مرحله ای که اشکالی برای دستگاه پیش آید با اعلام کد خطا عیب یابی دستگاه را راحتتر و سریع تر می نماید.
نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس در اصفهان

در زیر می توانید برخی از عیوب احتمالی و دلایل آن را در پکیج ایساتیس مشاهده نمایید

آب گرم مصرفی نوسان دما دارد
ارتفاع شعله زیاد است
خرابی سنسور NTC آب گرم مصرفی
کم بودن فشار آب
استفاده همزمان از چند شیر آب گرم مصرفی
با افزایش دمای رادیاتور ها فشار آب در مدار گرمایش افزایش می یابد
فشار باد منبع انبساط تنظیم نیست
پاره شدن دیافراگم منبع انبساط
مسدود شدن مسیر بین منبع انبساط و مدار گرمایش
دمای آب گرم مصرفی کم است
خرابی سوپاپ بای پس در پکیج دو مبدل
دبی بیش از حد آب گرم مصرفی
فعال نشدن فلوسوئیچ در پکیج تک مبدل در وضعیت گرمایش
گج گرفتن مبدل حرارتی
خرابی شیر سه طرفه
کم بودن ارتفاع شعله

جهت تعمیر پکیج آریستون در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس هماهنگ شوید