نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در اصفهان با چندین شعبه در نقاط مختلف شهر خدمات پس از فروش پکیج دیواری بوتان را هدف جلب رضایت مشتریان خود به نحو احسن انجام می دهد . پس از خرید پکیج بوتان با شماره درج شده روی کارت گارانتی تماس حاصل نمایید تا مرکز خدمات بوتان butane درخواست نصب پکیج شما را ثبت نموده و در اولین فرصت نصاب پکیج بوتان در محل حاضر شده و پکیج شما را نصب نماید و آموزش های لازم جهت استفاده را به شما بدهد و کارت گارانتی پکیج را تکمیل نماید.
در صورت نیاز به تعمیر پکیج بوتان در اصفهان و حومه سعی نمایید برخی از عیوب احتمالی و ارورهای پکیج بوتان را که در قسمت زیر آورده شده است را مطالعه و در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09139135091 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم به شما شود و در صورت نیاز متخصص تعمیرات پکیج بوتان در اصفهان در محل حاضر شده و مشکل پکیج را برطرف نماید. سرویس های دوره ای پکیج شامل اسید شویی مبدل و سرویس و چک کردن قطعات نیز در اسرع وقت انجام می پذیرد.

ارور پکیج بوتان مدل پرلا perla
E01: تشکیل نشدن شعله به دلیل اشکال در شیر گاز یا جرقه زن یا حسگر شعله
E02: اشکال در کلید حرارتی یا عمل کردن آن
E03: اشکال در پرشر سوئیچ دود یا خرابی فن
E04: کمبودن فشار آب در مدار گرمایش
E06: اشکال در سنسور NTC آب گرم مصرفی
E07: 
اشکال در سنسور NTC آب گرم مدار گرمایش

ارور پکیج بوتان مدل روما Roma
A01 = عدم تشکیل شعله- شیر گاز الکترود جرقه زن و فن را چک کنید
A02= اشکال در کلید خرارتی
A03= فن و پرشرسوئیچ مربوط به آن را بررسی کنید
A04= فشار آب درون مدار گرمایش کم است یا کلید حداقل فشار آب اشکال دارد
A05= خرابی برد کنترل
A06= اشکال در سنسور NTC آب گرم مصرفی
A07= اشکال در سنسور NTC مدار گرمایش
A11= اشکال در شیر گاز  حسگر شعله و مشعل

ارور پکیج بوتان مدل اپتیما Optima
سبز چشمک زن 0.5-0.5 ثانیه = اشکال در پمپ سیرکولاسیون یا کلید حداقل فشار آب-پرشر دود و مجموعه فن را نیز چک کنید
زرد ثابت = اشکال در سنسور NTC آب گرم مصرفی
قرمز ثابت = خرابی سنسور NTC مدار گرمایش یا عدم تشکیل شعله
قرمز چشمک زن 0.5-0.5 ثانیه = خرابی کلید حرارتی
تعمیر پکیج بوتان در اصفهان
تعمیرات پکیج بوتان در اصفهان
در قسمت زیر با برخی از سوالات مشتریان در خصوص پکیج بوتان آشنا می شوید
1-جرم گیری واسید شویی پکیج بوتان چه مدت یکبار باید انجام شود؟
جرم گیری پکیج بستگی به سختی و املاح آب محل زندگی تان و میزان استفاده از پکیج و استفاده از رسوب گیرها در ورودی پکیج دارد. بطور معمول هر 3 سال یکبار زمانی که فشار آب گرم مصرفی کم میگردد نیاز به سرویس و اسید شویی مبدل پکیج هست.

2- برای اینکه پکیج کمتر رسوب بگیرد چه اقدامی می توان انجام داد؟
بکاربردن فیلترهای رسوب گیر در قسمت ورودی آب می تواند تا حدودی مفید باشد.خرید پکیج دو مبدل در جاهایی که سختی اب بالاست نیز توصیه میشود.

3-رادیاتورها گرمای کافی را ندارند علت چیست؟
تنظیم نبودن شیر گاز پکیج بوتان یا کم بودن فشار گاز یا خرابی سنسور NTC مدار گرمایش یا وجود هوا در مدار گرمایش می تواند دلایل این عیب باشد جهت راهنمایی برای تعمیر پکیج بوتان در اصفهان یا اعزام تعمیرکار پکیج با مرگز تعمیرات نوین سرویس 09139135091 هماهنگ شوید.

4-طریقه بالا بردن فشار آب در مدار گرمایش چگونه است؟
با باز کردن شیر پر کن زیر دستگاه فشار را بین 1 تا 1.5 بار تنظیم کنید. چنانچه فشار آب بیشتر از 1.5 بار شد با تخلیه آب از شیر هواگیری حوله خشک کن یا یکی از رادیاتورها فشار را به 1.5 بار می رسانیم

5- سیستم ضد یخ زدگی پکیج بوتان چیست؟
چنانچه پکیج در بیرون ساختمان نصب شود چنانچه دمای آب مدار گرمایش به زیر 5 درجه سانتی گراد برسد پمپ و مشعل روشن شده و درجه حرارت آب بصورت خودکار به 35 درجه میرسد در این وضعیت علامت یک برف روی صفحه نمایش نشان داده می شود.

نمایندگی پکیج بوتان اصفهان

نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان
پس از خرید دستگاه با شماره تلفن نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در اصفهان که داخل کارت گارانتی درج شده تماس بگیرید تا در خصوص لوازم مورد نیاز برای نصب پکیج و زمان مراجعه هماهنگی های لازم انجام شود. پس از نصب پکیج آموزشهای لازم جهت استفاده و سرویس و نگهداری پکیج بوتان به شما داده میشود و برگه ضمانت تکمیل و برای شرکت بوتان ارسال میگردد.
نحوه هواگیری پکیج بوتان: گاها پیش آمده که پس راه اندازی پکیج در حالت زمستانه راداتورها گرمای کافی را ندارند یا قسمت پایین رادیاتور گرم است و قیمت بالای آن گرمای کافی را ندارد وجود هوا در مدار گرمایش میتواند دلیل این اتفاق باشد جهت هواگیری پکیج بوتان انرا خاموش کرده و شیر هواگیری که در قسمت بالای رادیاتور قرار دارد را توسط آچار مخصوص کمی باز کرده تا هوای رادیاتور تخلیه کردد.سپس توسط شیر پرکن زیر دستگاه فشار پکیج را روی 1 تا 1.5 بار تنظیم کنید.در صورت نیاز به راهنمایی یا درخواست سرویس با نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان تماس بگیرید. مرکز تعمیرات نوین سرویس 09139135091 تعمیرات و سرویس پکیج بوتان را در اصفهان و حومه در اسرع وقت توسط متخصصین تعمیرات پکیج با ضمانت انجام میدهد.در قسمت زیر میتوانید علایم صفحه نمایشگر پکیج بوتان مدل پرلا را مشاهده نمایید
نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در اصفهان