تعمیر پکیج آریستون
09135882040جهت تعمیر پکیج آریستون در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان که با تیمی از بهترین متخصصین تعمیرات پکیج در اصفهان کلیه تعمیرات و سرویس پکیج دیواری آریستون در اصفهان می توانید هماهنگ شوید
عیوب متداول در پکیج آریستون شامل رفع عیب  سر و صدای زیاد از پکیج که عمدتا از فن یا پمپ سیرکولاتور پکیج است یا افت فشار در مدار گرمایش یا کم بودن گرمای آب مصرفی، روشن نشدن پکیج و... بوده که این مرکز تعمیرات در اسرع وقت و با ضمانت کلیه این تعمیرات را انجام می دهد.
قطعات پکیج دیواری آریستون ساخت کشور ایتالیا دارای کیفیتی بالا بوده و این پکیج به با توجه به کیفیتی که داشته محبوبیت خاصی بین مشتریان خود پیدا کرده است پکیج آریستون در دو مدل فن دار و بدون فن و تک مبل و دو مبدل در بازار موجود می باشد.
پس از خرید دستگاه برای نصب وراه اندازی پکیج آریستون می توانید با نمایندگی پکیج آریستون در اصفهان که شماره آن در کارت گارانتی دستگاه قید شده هماهنگ شوید مرکز تعمیرات نوین سرویس 09135882040 تعمیرات پکیج آریستون در اصفهان را با هدف جلب کامل رضایت مشتریان خود در اسرع وقت و با ضمانت انجام می دهد.
تعمیرات پکیج آریستون در اصفهان

تعمیر پکیج آریستون در اصفهان
در قسمت زیر میتوانید ارورهای پکیج آریستون را مشاهده نمایید در صورت بروز عیب برای پکیج آریستون با کارشناسان تعمیرات پکیج ما تماس بگیرید تا راهنمایی لازم به شما شود و در صورت برطرف نشدن عیب متخصص تعمیرات پکیج آریستون در اصفهان در محل حاضر شده و مشکل پکیج رابرطرف سازد.
ارورهای پکیج آریستون
101= از باز بودن شیرهای مسیر رفت و برگشت اطمینان حاصل نمایید(فعال شدن کلید حد)
102= اشکال در سنسور تشخیص آب 
103 تا 107 = نبودن آب در مدار گرمایش یا چرخش نکردن آب(مدار گرمایش را هواگیری کنید و فشار مدار گرمایش را روی 1.5 بار تنظیم کنید)
108 = کم بودن فشار مدار گرمایش
109 = افزایش فشار در مدار گرمایش
110 = خرابی سنسورNTC رفت مدار گرمایش
112 = خرابی سنسور NTC برگشت مدار گرمایش
سرویس پکیج آریستون اصفهان

تعمیرات پکیج آریستون در اصفهان
در قسمت زیر برخی از عیوب متداول پکیج آریستون که در سال های قبل تعمیرکاران این مجموعه برای رفع آن اقدام نموده اند و دلایل آن آورده شده است
پکیج در حالت گرمایش در حال کار است ولی رادیاتورها گرمای مطلوب را ندارند
ارتفاع شعله نامناسب به علت کم بودن فشار گاز دستگاه یا تنظیم نبودن شیر گاز خود پکیج
اشکال در پمپ سیرکولاسیون پکیج
خرابی شیر سه راهی یا سوپاپ بای پس
وجود هوا در مدار گرمایش
خرابی سنسور دمای آب مدار گرمایش
دمای آب گرم مصرفی نوسان دارد
ارتفاع شعله زیاد است
کم بودن یا زیاد بودن فشار آب ساختمان
استفاده از پمپ با فشار نامناسب در ساختمان
اشکال در شیر سه راهی در پکیج دو مبدل
دمای آب گرم مصرفی کم است
خرابی سنسور دمای آب گرم مصرفی
اشکال در شیر برقی یا سوپاپ بای پس
عمل نکردن فلوسوئیچ
جرم گرفتن مبدل 
پکیج آریستون روشن نمی شود
اشکال در دودکش و فن دستگاه
 شیر گاز تنظیم نیست
الکترود جرقه زن یا سیم آن تا برد اشکال دارد
فشار آب در مدار گرمایش تنظیم نیست


سرویس پکیج آریستون در اصفهان
پس از گذشت 4-3 سال از زمان نصب و استفاده از پکیج با توجه به سختی آب محل نصب پکیج به تدریج فشار آب گرم مصرفی افت می نماید که نشانگر تجمع رسوب در مبدل و لوله های پکیج می باشد در این زمان نیاز هست که مبدل پکیج جرم گیری شود که با عبور اسید با غلظت استاندارد از مبدل پکیج مشکل پکیج برطرف میگردد. استفاده از فیلتر در مسیر آب ورودی دستگاه باعث جرم گرفتن دیرتر مبدل پکیج می شود. با رسوب گیری از پکیج علاوه بر اینکه فشار آب گرم مصرفی بهبود پیدا می کند راندمان دستگاه نیز افزایش می یابد.جهت سرویس و تعمیر پکیج آریستون در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس هماهنگ شوید.
سرویس پکیج آریستون در اصفهان

نمایندگی پکیج آریستون در اصفهان
نصب و خدمات پس از فروش پکیج آریستون در اصفهان توسط نمایندگی پکیج آریستون در اصفهان انجام می شود مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان تعمیرات برد پکیج آریستون در اصفهان و برندهای دیگر را در انجام می دهد چنانچه درخواستی در خصوص تعمیر برد پکیج در اصفهان داشتید با ما تماس بگیرید برد پکیج آریستون شامل دو قسمت برد اصلی که کنترل کارکرد پکیج را بر عهده دارد و قسمت نمایشگر می باشد عمده خرابی برد خرابی مدار جرقه زن، خرابی رله های مربوط به فن و پمپ سیرکولاسیون و خرابی تغذیه برد می باشد.


نمایندگی پکیج آریستون در اصفهان
برای تعمیر پکیج آریستون در اصفهان و راهنمایی تعمیرات و درخواست سرویس پکیج با مرکز تعمیرات نوین سرویس هماهنگ شوید.