تعمیر پکیج در اصفهان
09135882040

 نمایندگی تعمیرات پکیج در اصفهان کلیه تعمیرات پکیج در اصفهان شامل تعمیرات برد پکیج تعمیر مشکلاتی همچون عدم تشکیل شعله تغییر فشار کارکرد پکیج رفع مشکل کم بودن دمای آب مصرفی و سرویس پکیج در اصفهان را در اسرع وقت توسط پرسنلی مجرب با بهترین کیفیت انجام میدهد.
کلیه تعمیرات انجام شده دارای حداقل 3 ماه گارانتی توسط تعمیرگاه نوین سرویس می باشد.
جهت تعمیر پکیج در اصفهان
 سعی کنید کد ارور نمایش داده شده روی صفحه دیسپلی را یاداشت نموده و عیب متناظر با کد خطا را در قسمت مربوط به پکیج خودتان پیدا نمایید.
در صورتی که نیاز به راهنمایی داشتید با مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان
09135882040   تماس بگیرید تا راهنمایی لازم به شما شود و در صورت نیاز کارشناس تعمیرات پکیج مربوطه حضورتان اعزام گردد.

در قسمت پایین صفحه برند های مختلف پکیج مانند بوتان آریستون ، فرولی ، ایمرگاس ، ایران رادیاتور ، تاچی ، ایساتیس و... آورده شده است. با کلیک روی هر برند توصیحات کاملی در خصوص ارورها و عیوب متداول آن برند داده شده است


سرویس پکیج در اصفهان

به علت سختی موجود در آب و تجمع رسوب و املاح آب در مبدل پکیج و قطعات و لوله های آن ،  پکیج دیواری عملا پس از چند سال کار نیاز به سرویس پیدا می کند.
گاها فشار آب مصرفی کم می گردد یا دمای آب مصرفی کافی نیست در این صورت  پکیج نیاز به رسوب زدایی دارد.در این حالت از اسید با غلظت مناسب باید استفاده گردد که باعث خورندگی مبدل یا خرابی اجزاء دیگر نشود.
اسید توسط پمپ مناسبی از مبدل پکیج عبور داده میشود وباعث جدا شدن رسوب از مبدل میگردد.
رسوب زدایی پکیج باعث افزایش راندمان دستگاه ، کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر پکیج میشود.
نصب فیلتر تصفیه آب در مسیر ورود آب به دستگاه و استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی نیز تا حدودی می تواند در جهت رسوب نگرفتن مبدل و قطعات دیگر پکیج موثر باشد.

سرویس پکیج در اصفهان

در سرویس کامل پکیج قطعات دیگر پکیج مانند رگولاتور گاز، فن ،الکترود حسگر شعله و الکترود جرقه زن ،پرشر هوا نیز از لحاظ صحت کار مورد بررسی قرار میگیرند.
پمپ سیرکولاتور روانکاری میگردد.فاصله الکترود های جرقه زن و حسگر شعله تنظیم میشود. فشار هوای منبع انبساط بررسی و تنظیم میشود.

مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان کلیه تعمیرات پکیج در اصفهان را در اسرع وقت با بهترین کیفیت و قطعات اصلی انجام میدهد.جهت راهنمایی تعمیرات و درخواست
سرویس پکیج در اصفهان
با شماره 09135882040  تماس حاصل فرمایید.

تفاوت پکیج دو مبدل و تک مبدل
در پکیج های تک مبدل دو سری لوله مربوط به آب گرم مصرفی و آب گرم مدار گرمایش از داخل یک مبدل حرارتی عبور کرده اند.میزان رسوب گرفتن در پکیج های تک مبدل با توجه به اینکه آب گرم مصرفی با حرارت مستقیم شعله در تماس است در مقایسه با پکیج دو مبدل کمی بیشتر می باشد.
ولی مزایای پکیج تک مبدل این است که در حالت تابستانه پمپ سیرکولیشن خاموش است که باعث افزایش طول عمر پمپ و کاهش مصرف برق می گردد.
در پکیج دو مبدل از دو مبدل اصلی و مبدل ثانویه استفاده شده است در این نوع پکیج آب گرم مدار گرمایش توسط مبدل اصلی گرم می شود حال زمانی که نیاز به آب گرم مصرفی باشد شیر سه طرفه مسیر آب مدار گرمایش را از سمت رادیاتورها به سمت مبدل ثانویه تغییر می دهد و گرمای آب گرمایش باعث گرم شدن آب مصرفی میگردد.
با توجه به عدم تماس مستقیم شعله با آب گرم مصرفی مبدل ثانویه دیرتر رسوب میگیرد و ضمنا دمای آب مصرفی یکنواختر است. 


آشنایی با قطعات داخلی پکیج که به سرویس بیشتر نیاز دارند
پمپ سیرکولیشن وظیفه گردش آب در مدار گرمایش را برعهده دارد برندهای معروف بازار گرندفوس و ویلو می باشند.
در پکیج های تک مبدل هنگام استفاده از حالت زمستانه از چرخش پمپ اطمینان حاصل فرمایید.جهت اینکار کاور روی دستگاه را برداشته و با یک پیچ گوشتی دو سو پیچ انتهای پمپ را بچرخانید تا از گیر نبودن آن مطمئن شوید.
در اکثر پکیج ها از برنامه ضد گریپاژ استفاده شده است به این صورت که زمانی که  پمپ به مدت طولانی کار نمی کند به طور اتوماتیک برد پمپ را برای چند ثانیه استارت میکند

پمپ سیرکولاتور پکیج

الکترود جرقه زن
وظیفه تولید جرقه جهت ایجادشعله را برعهده دارد توسط یک ترانس افزاینده ولتاژ تا حدود 10 کیلوولت جهت ایجاد جرقه افزایش می یابد فواصل الکترود جرقه زن و الکترود حسگر شعله حدود 5-3 میلیمتر و فاصله الکترود ها از سطح مشعل حدود 10-9 میلیمتر می باشد.
یکی از مواردی که نمایندگی تعمیرات پکیج در اصفهان هنگام سرویس پکیج انجام می دهد کنترل و تنظیم این الکترود هاست.
وظیفه الکترود حسگر شعله گزارش تشکیل شعله به برد است بر اثر گرمای شعله جریان برق بسیار ضعیفی ایجاد میگردد و برد کنترل دستگاه با حس این جریان پی به وجود شعله میبرد. در برخی مدلهای پکیج وظیفه تولید جرقه و حسگر شعله برعهده یک الکترود می باشد در این مدلها فاصله الکترود از مشعل حدود 3 میلیمتر است.

منبع انبساط در مسیر مدار گرمایش پکیج قرار دارد و باعث تنظیم شدن فشار آب در سیستم گرمایش هنگام انبساط و انقباظ آب هنگام گرم شدن میشود فشار باد داخل منبع انبساط حدود 1.5-1 بار باید تنظیم گردد. تنظیم نبودن فشار باد منبع انبساط یا خرابی آن موجب نوسان فشار سیستم گرمایش میشود.
پرشر سویئچ فن در قسمت بالای محفظه احتراق نزدیک فن قرار گرفته است و کارکرد فن را به برد گزارش میدهد پس از آنکه پرشرسویئچ هوا صحت عملکرد فن را به برد گزارش داد برد فرمان باز شدن مسیر گاز را صادر می نماید و سپس شعله ایجاد میگردد.


تعمیرات پکیچ در اصفهان

برخی ازعیوب احتمالی پکیج
پکیج در حالت گرمایش کار میکند اما رادیاتورها گرمای کافی را ندارند
کوتاه بودن شعله به دلیل تنظیم نبودن شیر گاز پکیج
وجود هوا در مدار گرمایش
خراب شدن سوپاپ بای پس یا ضعیف شدن فنر آن
باز نبودن کامل شیرهای رفت و برگشت دستگاه
خرابی NTC مدار گرمایش
خرابی پمپ سیرکولاسیون
آب گرم مصرفی دچار نوسان میشود
زیاد بودن ارتفاع شعله
خرابی NTC آب مصرفی
کم بودن فشار آب ساختمان
خرابی شیر سه راهه در پکیج دو مبدل
پکیج هنگام استفاده از آب گرم مصرفی روشن نمی شود
خرابی فلوسویئچ یا فلومتر آب مصرفی
پس از مدتی فشار در سیستم گرمایش کاهش می یابد
وجود نشتی در سیستم لوله کشی و رادیاتورها
فشار بالا در سیستم و عمل کردن شیر اطمینان
هواگیری خودکار از شیرهای هواگیر


شعب تعمیرات نوین سرویس جهت تعمیر پکیج در اصفهان
تعمیر پکیج در اصفهان
نمایندگی تعمیرات پکیج در اصفهان
تعمیر پکیج در فولادشهر
تعمیر پکیج در نجف آباد
تعمیر پکیج در سپاهان شهر
تعمیر پکیج در شاهین شهربرای آشنایی با کد های خطا و عیوب متداول پکیج روی برند مورد نظر کلیک نمایید

تعمیر پکیج بوتان در اصفهان

نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی در اصفهان


تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان


تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اصفهان


تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان

تعمیر پکیج فرولی در اصفهان

تعمیر پکیج آریستون در اصفهان