تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان
09136851033

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان 
مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان با همکاری نمایندگی جنرال الکتریک تهران با کادری از بهترین متخصصین تعمیرات یخچال های آمریکایی کلیه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک General Electric شامل شارژ گاز ، تعویض کمپرسور، تعمیرات و تعویض برد یخچال سرویس و تعویض فن اواپراتور و کندانسور و دیگر عیوب را در اسرع وقت با ضمانت برطرف می نماید.از مزایای مرکز تعمیرات نوین سرویس کارشناساش مجرب تعمیرات یخچال جنرال الکتریک ،استفاده از قطعات اصلی و گارانتی تعمیر انجام شده و تعمیرات در اسرع وقت می باشد . جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان و حومه با نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان هماهنگ شوید تا راهنمایی لازم جهت رفع عیب یخچال به شما شود و در صورت نیاز متخصص تعمیرات یخچال جنرال الکتریک حضورتان اعزام گردد


برخی از عیوب احتمالی که در سالهای گذشته تعمیرکاران مرکز نوین سرویس 09136851033  با آن در یخچال فریزرهای جنرال الکتریک بیشتر روبرو شده اند به شرح زیر می باشد:

یخچال فریزر جنرال الکتریک کار نمی کند و صفحه نمایش خاموش است
- دلیل این عیب عمدتا اشکال در برد یخچال می باشد
یخچال فریزر سرمای کافی را ندارد - خرابی فن داخل یخچال یا اشکال در سیستم گاز و دیفراست یخچال می تواند دلیل این عیب باشد
سرمای یخچال زیاد است بصورتیکه مواد غذایی داخل آن یخ می زند - خرابی دمپر یخچال می تواند باعث این عیب شود
کف یخچال یا فریزر آب جمع میشود - مسدود شدن لوله درین دلیل این عیب است
بعضی مواقع صدای ناهنجاری از پشت یخچال شنیده می شود - خرابی فن کندانسور علت عمده این عیب است
فشار آب یخچال جنرال الکتریک خیلی کم شده است- گرفتگی فیلتر آب یا مسیر عبور آب علت این عیب است.


در تصویر زیر برخی از قطعات یدکی پر کاربرد را در یخچال های جنرال الکتریک می توانید مشاهده نمایید توضیحات مختصری در خصوص هر یک از این قطعات در زیر تصویر آورده شده است.فن یخچال جنرال الکتریک= این فن با مارک پاناسونیک و ساخت کشور تایلند می باشد ولتاژ کاری آن 9.75 ولت و دارای دو سرعت کاری می باشد
برد یخچال جنرال الکتریک= کلیه فرمانها ،کنترل دما و کارکرد موتور و فن ها را این برد انجام می دهد عمدتا قسمت پاور آن معیوب می شود که توسط کارشناسان شرکت قابل تعمیر است گاها با خراب شدن آن آلارم HRS نمایش داده می شود
برد اینورتر یخچال جنرال الکتریک= در برخی مدل ها کمپرسور یخچال اینورتر می باشد و کنترل دور آن به کمک این برد انجام میشود.
فن اواپراتور یخچال= در مدل هایی که داخل یخچال هم اواپراتور مجزا وجود دارد این فن در آن قسمت استفاده شده است.
فیلتر آب= عمدتا در دو مدل بالا می باشد که پیشنهاد شده سالانه تعویض کردد.

شماره تماس جهت تعمیرات : 09136851033

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان
تنظیمات دمای یخچال جنرال الکتریک و سرویس های دوره ای آن
دمای تنظیمی یخچال جنرال الکتریک بصورت پیش فرض برای قسمت یخچال 37 درجه فارنهایت معادل 3 درجه سانتیگراد و برای قسمت فریزر 0 درجه فارنهایت معادل 18- درجه سانتیگراد می باشد دمای یخچال فریزر را می توانید بسته به مقدار سرمای مورد نیاز در یخچال بین 34 تا 46 درجه فارنهایت (معادل 1تا 8 درجه سانتیگراد) و در قسمت فریزر بین 6- تا 8+ درجه فارنهایت (معادل 13- تا 21- درجه سانتیگراد) تنظیم نمایید.
سرویس های دوره ای یخچال جنرال الکتریک می تواند تاثیر بسزایی روی طول عمر یخچال داشته باشد این سرویس ها که شامل چک نمودن کار کردن فن خنک کننده کندانسور و تمیز نمودن کویل کندانسور و تعویض فیلتر آب می باشد فن کندانسور خنک کننده گاز گرم و موتور یخچال می باشد با توجه به اینکه این فن هوای محیط را سیرکوله می کند پس از گذشت 3-2 سال از کار یخچال کویل کندانسور و پر از گرد و خاک می شود خنک کنندگی گاز کمتر شده و ساعت کارکرد یخچال افزایش می یابد. هر دو سال یکبار یخچال را از برق خارج نموده و کاور محافظ موتور را باز نموده و به کمک یک جاروبرقی کندانسور و محیط اطراف انرا تمیز نمایید. اگر زمانی حس نمودید دیواره های یخچال نزدیک نوار های دور در خیلی گرم شده است کار کردن فن کندانسور را چک کنید. در تصویر زیر می توانید کندانسور یخچال جنرال الکتریک را مشاهده نمایید.
نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

سعی نمایید فیلتر آب یخچال را سالانه تعویض نمایید بسته به میزان مصرف آب و کیفیت آب محل زندگییتان حدودا پس از گذشت یکسال از زمان تعویض فیلتر آرام آرام فشار آب خروجی از آبسردکن یخچال کاهش می یابد  نکته مهمی که باید مد نظر قرار داد این است که جرم و املاح آب از زمان نصب تا کنون در فیلتر تصفیه آب یخچال جنرال الکتریک جمع شده اند و پس از گذشت زمان یکسال آب خروجی از فیلتر شاید از نظر بهداشتی دارای کیفیتی پایین تر از آب معمولی عبور نکرده از فیلتر یخچال باشد. متاسفانه قیمت فیلترهای اصلی یخچال جنرال الکتریک کمی بالاست بنابراین پیشنهاد میگردد در صورت امکان آب ورودی یخچال از دستگاه تصفیه آب گرفته شود یا حداقل یک فیلتر اضافی در مسیر آب یخچال قرار گیرد.
جهت راهنمایی و سرویس و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان  حومه با مرکز تعمیرات نویس سرویس  09135602259 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در اصفهان
تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان
نمایندگی جنرال الکتریک در اصفهان
تعمیر یخچال جنرال الکتریک در فولاد شهر
تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شاهین شهر
تعمیر یخچال جنرال الکتریک در نجف آباد
تعمیر یخچال جنرال الکتریک در خمینی شهر

نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان
تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان