نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان کار سرویس های دوره ای یخچال مانند تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان را توسط تیمی از بهترین متخصصین تعمیرات یخچال های آمریکایی که دوره های تعمیرات این یخچال ها را در نمایندگی مجاز جنرال الکتریک گذرانده اند و سالهاست مشغول فعالیت هستند را در اصفهان و حومه انجام می دهد. عیوب عمده ای که در سالهای گذشته تعمیرکاران مرکز نوین سرویس 09139135091 با آن در یخچال های جنرال الکتریک مواجه شده اند نداشتن سرمای کافی در قسمت فریزر و گرم شدن یخچال ، نمایش ارور و کار نکردن کمپرسور یخچال و گرم بودن کامل یخچال بوده است. در خصوص عیب اول که فریزر سرما دارد اما سرمای آن کافی نیست خراب بودن فن سرامیکی داخل فریزر می تواند علت این عیب باشد. پس از باز کردن درب فریزر باید صدی کار کردن فن را بشنوید در برخی مدلها نیز دکمه مربوط به بسته بودن در را فشار دهید لامپ داخل یخچال خاموش میگردد و پس از چند ثانیه صدای فن در صورت کار کردن شنیده میشود چنانجه این فن کار ننماید سرما از لوله های اواپراتور به محیط فریزر انتقال پیدا نمی کند و دمای فریزر به جای اینکه حدود 20 درجه زیر صفر باشد حدود صفر درجه یا کمی بالاتر می باشد.فن اصلی یخچال جنرال الکتریک دو سرعته با ولتاز کاری 9.75 ولت و ساخت کشور تایلند می باشد. در خصوص عیب دوم که بیشتر رخ می دهد خرابی برد اصلی دلیل عیب می باشد.با توجه به قیمت بالای برد در اکثر مواقع برد توسط شرکت تعمیر میگردد عمدتا در این حالت در یخچال های که دیسپلی دارند آلارم HRS نمایش داره می شود.
برخی قطعات یخچال فریزر جنرال الکتریک
تعمیرات یخچال جنرال الکتریک اصفهان
تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان
ارور یخچال جنرال الکتریک
FF = دمای فریزر برای مدت دو ساعت بالاتر از دمای تنظیمی بوده است باز ماندن درب یخچال یا فریزر یا خرابی لاستیک دور درب میتواند دلیل این عیب باشد.دکمه سیستم چک را فشار دهید تا ریست شود.
PF = اشکال در برق یخچال یا خرابی برد
CI = کار نکردن مجموعه یخساز
DE = اشکال در سیستم یخ زدایی - المنت ترمودیسک و برد را چک کنید
CC = گرم بودن یخچال -گاز یخچال و برد و موتور چک شود

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک General Electric در اصفهان با تیمی از مجرب ترین تعمیرکاران یخچال فریزرهای و ساید بای ساید آمریکایی تعمیرات کلیه این محصولات شامل موارد زیر را انجام می دهد
تعمیرات یخچال مابه Mabe در اصفهان
تعمیرات یخچال پروفایل Profile در اصفهان
تعمیرات یخچال کنمور Kenmore در اصفهان
تعمیرات یخچال فریجیدر Frigidaire در اصفهان
تعمیرات یخچال وایت هاوس white house در اصفهان
تعمیرات یخچال میتگ MAYTAG در اصفهان
جهت تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09139135091 هماهنگ شوید.
برای سرویس و تمیز نمودن قسمت داخلی یخچال جنرال الکتریک و از بین بردن بوی محیط یخچال ابتدا یخچال را از برق خارج نمایید و در کاسه ای حدود 200 سی سی آب ریخته و یک قاشق مرباخوری داخل آب جوش شیرین بریزید و به کمک یک اسفنج یا پارچه مطلوب بدنه و طبقات و کشوهای یخچال را خوب تمیز نمایید سپس با یک پارچه تمیز قسمت هایی را که تمیز نمودید خشک نمایید. برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان در ابتدا برای حدود 15 دقیقه یخچال را از برق در آورده و مجددا به برق بزنید (چون ممکن است به دلیل نوسان برق یا .. برد خطا کرده باشد و عملکرد یخچال صحیح نباشد) سپس کار کردن کمپرسور یخچال و فن داخل را بررسی نموده و جهت راهنمایی و درخواست تعمیر با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09139135091 هماهنگ شوید.