چنانچه یخچال الکترواستیل Electro steel خود را تازه خریداری نموده اید پس از قرار دادن یخچال در محل نصب با نمایندگی الکترواستیل در اصفهان که شماره آن روی کارت گارانتی دستگاه 0513132 جهت نصب یخچال فریزر هماهنگ شوید.

        شماره تماس تعمیرات :     
09135602259پس از مراجعه نصاب دستگاه ابتدا توسط ایسان وضعیت ظاهری دستگاه و کارت گارانتی و محل نصب بررسی شده و در صورت مورد تائید بودن یخچال الکترواستیل نصب و آموزشهای لازم جهت استفاده و سرویس یخچال به شما داده می شود و کارت گارانتی مهر و تحویل شما می شود.
یخچال های الکترواستیل خصوصا محصولات جدید آن در مقایسه با برندهای تولید داخل دیگر از کیفیت خوبی برخوردار می باشند و تعمیرات آن هم در اکثر مواقع برخی موارد جزئی مانند خرابی فن ها ،خرابی المنت ذوب کننده برفک ها وتایمر و سنسور دیفراست و گاها هم اشگال در سیستم گاز یخچال می باشد. نمایندگی یخچال الکترواستیل در اصفهان پس از درخواست تعمیر و ثبت آدرس در خصوص زمان حضور تعمیر کار را جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان یا حومه اطراف را با شما هماهنگ شده و متخصص تعمیرات یخچال الکترواستیل در محل حضور یافته و مشکل یخچال را برطرف میسازد. یکی از عیوبی که در یخچال الکترواستیل ممکت است رخ دهد اشکال در سیستم تبرید یا همان گاز و موتور یخچال است در این حالت در یخچال ها با نمایشگر دیجیتال خطای E5 نمایش داده می شود در ادامه میتوانید دلایل عیوب رخ داده شده روی یخچال و نحوه رفع آنها را مشاهده نمایید.
شماره تماس جهت تعمیرات : 09135602259

تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان
مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان 09135602259 با تیمی از بهترین متخصصین تعمیرات یخچال ، کلیه تعمیرات یخچال الکترواستیل در اصفهان و حومه را در اسرع وقت و با ضمانت انجام می دهد .
در قسمت های زیر ارورهای یخچال الکترواستیل و برخی عیوب متداول و دلایل آنها آورده شده است با مطالعه آنها،چنانچه نیاز به راهنمایی بود با این مرکز تماس گرفته تا راهنمایی لازم به شما شود و در صورت نیاز متخصص تعمیرات یخچال جهت رفع مشکل آن در محل شده  عیب یخچال را برطرف سازد.
از مزایای این مرکز تعمیرات متخصصین تعمیرات یخچال مجرب ،استفاده از قطعات یدکی با کیفیت اصلی و ضمانت تعمیر انجام شده به مدت 90 روز میباشد. 
تعمیرات یخچال الکترواستیل باید توسط تعمیرکاران مجاز این دستگاه که دوره های تعمیرات یخچال را گذرانده اند انجام شود زیرا امکان دارد با انجام تعمیرات غیر تخصصی و غیر استاندارد صدمات غیر قابل جبران پذیری به یخچال وارد شود  به همین منظور ما توانسته ایم با تشکیل تیم های تخصصی تعمیرات یخچال الکترواستیل در اصفهان خدماتی متمایز به مشتریان خود ارائه دهیم و جهت اطمینان از صحت تعمیرات انجام شده ، خدمات انجام شده به مدت یک سال گارانتی می باشد تا با اطمینان کامل تعمیرات یخچال الکترواستیل خود را به ما بسپارید.در قسمت زیر میتوانید کد های خطای یخچال الکترواستیل را مشاهده کنید.
E1= اشکال در سنسور دمای یخچال که دمای کابین یخچال را اندازه گیری می نماید
E2
اشکال در سنسور دمای فریزر که دمای قسمت فریزر را اندازه گیری می نماید
E3اشکال در سنسور نصب شده روی اواپراتور یخچال
E4اشکال در سنسور دمای محیط بیرون
E5= اشکال در سیستم گاز یخچال شامل گرفتگی مسیر چرخش گاز یا کمبود گاز
E6= گرم بودن یخچال 
E7= سرد شدن زیاد دمای یخچال
E9= اشکال در المنت یا ترموفیوز یا مدار مربوطه
E10= خرابی فن اواپراتور یخچال الکترواستیل
E11= خرابی فن کندانسور
F0= خرابی فن اواپراتور
F1= خرابی فن خنک کننده کندانسور
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در اصفهان
برخی از عیوب احتمالی یخچال فریزر الکترواستیل
دمای یخچال خوب است ولی قسمت فریزر گرم شده است
اشکال در سیستم دیفراست و مسدود شدن کانال انتقال هوای سرد از فریزر به یخچال در مدل های بدود برفک دلیل این عیب است.در مدل های قدیمی تایمر دیفراست و ترمودیسک و المنت کف و در مدل های جدید که دارای برد می باشد سنسور دیفراست و المنت و برد بررسی شود
مواد غذایی مانند میوه ها در یخچال یخ میزنند و موتور هم زیاد کار میکند
از تنظیم بودن دمای یخچال مطمئن شوید بهتر است در مدل های ترموستات دار شاخص روی عدد 2 و مد مدل های دارای برد دما روی عدد 5 تنظیم شود خرابی سنسور دما یا ترموستات دلیل این عیب است با مرکز تعمیر یخچال الکترواستیل در اصفهان تماس بگیرید
موتور یخچال بصورت یکسره کار میکند و سرمای یخچال معمولی است
چنانچه موتور یخچال یکسره کار کند اما سرمای یخچال زیاد نباشد اشکال در گاز یخچال یا سیستم برفک زدایی یخچال می باشد با نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در اصفهان تماس بگیرید
گاهی مواقع صدای غیر طبیعی از یخچال شنیده می شود
عمدتا صدای غیر طبیعی یخچال مربوط به فن های یخچال می باشد چنانچه این صدا از پشت یخچال کنار کمپرسور است اشکال مربوط به فنخنک کننده کندانسور است. بوش های شافت این فن پس از چند سال کار لقی پیدا میکنند و موقع کار فن صدا ایجاد میکند روانکاری این فن موجب کاهش صدا به مدت چند هفته شده و
 پس از مدتی محلی که روغنکاری شده گرد و خاک شده و سر و صدای فن دومرتبه شروع میشود. احتمال توقف کامل فن و خنک نشدن موتور نیز هست.
سعی نمایید سالانه کندانسور یخچال را تمیز نمایید برای اینکار یخچال الکترواستیل را از برق خارج نموده و کاور محافظ موتور و کندانسور را باز نموده و توسط یک جاروبرقی کندانسور را تمیز کنید اینکار باعث خنک شدن بهتر گاز و افزایش راندمان یخچال میشود.
مرکز تعمیرات نوین سرویس تعمیرات یخچال الکترواستیل را تمام نقاط اصفهان و شهرهای اطراف انجام میدهد.
جهت تعمیر یخچال سامسونگ روی لینک زیر کلیک کنید
تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان