تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
 
تعمیر یخچال سامسونگ در شرق غرب شمال و جنوب اصفهان


تلفن درخواست تعمیرات :
09135602259

نماینده رسمی شرکت سامسونگ در اصفهان سام سرویس است  , این شرکت ارائه دهنده خدمات نصب و سرویس انواع یخچال های فریزر و ساید بای ساید سامسونگ در کل ایران می باشد.

نمایندگی های سامسونگ در اصفهان که شرکت سام سرویس بود دو شعبه تعمیرات در اصفهان دارد. یکی نمایندگی دروازه تهران خیابان فروغی و دیگری نمایندگی خیابان خواجه عمید 

جهت  تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان یا مشاوره در خصوص خرید یک یخچال با کیفیت و متناسب با نیاز خانواده خود می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان یا یکی  از تعمیرگاه های مجاز تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید .مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان بصورت تخصصی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ را با تیمی از بهترین متخصصین تعمیرات سامسونگ  در کلیه نقاط اصفهان و حومه انجام می دهد.

دلایل انتخاب مرکز تعمیرات نوین سرویس:

- کارشناسان تعمیرات با تائید مدیر عامل سامسونگ در ایران و تایید رئیس سازمان فنی حرفه ای کل کشور
- تعمیرات در کل نقاط اصفهان
-تعمیرات با حداقل 90 روز ضمانت
-تجهیزات تعمیراتی و عیب یابی به روزدر این مقاله که با همکاری مرکز تعمیرات
نوین سرویس اصفهان تهیه شده کلیه مطالبی مهم و کاربردی در خصوص نصب و تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان و موارد سرویس و نگهداری تعویض فیلتر یخچال و کدهای خطای یخچال سامسونگ ذکر شده است.

آموزش هایی در
خصوص عیب یابی یخچال سامسونگ
 , بصورت اجمالی داده شده است.
چنانچه هر گونه سوالی در خصوص تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان دارید با متخصصین تعمیرات مرکز نوین سرویس اصفهان یا کارشناسان سرکت سام سرویس مطرح نمایید تا راهنمایی کامل جهت رفع عیب به شما شود .


خوشبختانه در سالهای اخیر با پیشرفت ابزارآلات و تجهیزات تعمیرات(مثلا کپسول اکسیژن جهت جوشکاری) ، دیگر برای تعمیر یخچال نیازی به انتقال یخچال به نمایندگی سامسونگ در اصفهان نبوده فقط با یک تلفن و ثبت آدرس خود تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان با تجهیزات کامل از طرف تعمیرگاه در محل حاضر شده و عیب دستگاه را دقیق بررسی نموده و برطرف می سازد. 


مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان کلیه تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان و حومه را با کادری از متخصصین مجرب در محل و با ضمانت انجام می دهد.
یخچال فریزر های سامسونگ در مدل های یخچال فریزر دو قلو و مدل کمبی یا همان فریزر پایین یخچال بالا و بلعکس و مدلهای ساید و فرنچ در بازار وجود دارد.

مواردی که پرسنل مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان جهت تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان سالهای اخیر عمدتا با آن مواجه بوده اند اشکال در برد یخچال ،خرابی کمپرسور یخچال ، نشتی گاز و نیاز به شارژ گاز یخچال ، خرابی یکی از فنها و اشکال در سیستم دیفراست بوده است .
نمایندگی یخچال سامسونگ در نجف آباد

در قسمت های زیر توضیحات بیشتری در خصوص هر عیب داده خواهد شد.
یخچال های تک سامسونگ در مدل های قدیمی عمدتا با کمپرسور معمولی(نه اینورتر) و گاز آنها هم R134 و در مدل های جدید با کمپرسور اینورتر و گاز R600 می باشد در قسمت زیر در خصوص برخی عیوب و نحوه تشخیص و برطرف کردن آنها توضیحاتی داده شده است.

کد های خطای یخچال سامسونگ
کد E1 = اشکال در سنسور دمای قسمت فریزر از لحاظ اهمی سنسور را تست کنید 
کد E2 = خرابی سنسور دمای قسمت یخچال 
کد E4 = خرابی سنسور دیفراست روی اواپراتور داخل فریزر
کد E5 = خرابی سنسور دیفراست روی اواپراتور داخل یخچال
کد E6 = اشکال در سنسور محیطی یخچال
کد E7 = خرابی سنسور کشوی مجرا داخل یخچال
کد E13 = خرابی سنسور اندازه گیری رطوبت در برخی مدل ها
کد E21 = خرابی فن اواپراتور فریزر
کد E22 = خرابی فن اواپراتور یخچال
کد E23 = خرابی فن خنک کننده کندانسور
کد E24 = اشکال در سیستم برفک زدایی قسمت فریزر
کد E25 = اشکال در سیستم برفک زدایی قسمت یخچال

کد های خطای یخچال اینورتر سامسونگ
 
علت اینکه صفحه نمایش یخچال سامسونگ خاموش شده است چیست؟
اشکال این عیب مربوط به برق ورودی یخچال یا برد یخچال می باشد.
از وجود برق ورودی یخچال اطمینان حاصل نمایید در صورت وجود برق احتمال زیاد اشکال مربوط به قسمت پاور برد یخچال می باشد.

جهت تعمیر برد یخچال سامسونگ در اصفهان شما می توانید با مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان هماهنگ شوید تا متخصص تعمیرات برد عیب را دقیقا بررسی نموده و برطرف سازد.


چرا موتور یخچال سامسونگ کار می کند ولی داخل یخچال گرم است یا سرمایش کم است
 ؟
عیب گرم بودن داخل یخچال میتواند مربوط به اشکال در سیستم دیفراست یخچال یا کار نکردن فن داخل و یا به دلیل کمبود گاز یخچال باشد.

کاور روی اواپراتور داخل را باز کرده و وضعیت انرا مشاهده فرمایید اگر رادیات زیر کاور پر از یخ بود اشکال مربوط به سیستم دیفراست یخچال سامسونگ می باشد توسط یک اهمتر اهم المنت و ترموفیوز و سنسور دیفراست را بررسی نمایید.

کار کردن فن داخل را با فشردن شاسی مربوط به درب یخچال یا در مدلهای مگنت دار با قرار دادن یک آهنربا روی مگنت در بررسی نمایید در صورتی که رادیات از سرمای کافی برخوردار نبود اشکال می تواند از گاز یخچال باشد .
جهت راهنمایی با نمایندگی سامسونگ در اصفهان هماهنگ شوید تا در صورت نیاز متخصص تعمیرات یخچال سامسونگ در محل حاضر گردد و عیب یخچال را برطرف نمایند
 

چرا گاهی مواقع صدای ناهنجاری از یخچال شنیده می شود؟
به احتمال زیاد این صدا مربوط به کارکردن یکی از فن های کندانسور پشت یخچال یا اواپراتور داخل یخچال می باشد .

فن خنک کننده کندانسور که در پشت یخچال قرار گرفته و وظیفه خنک کردن گاز و کمپرسور را بر عهده دارد با روشن شدن موتور شروع به کار میکند و با خاموش شدن موتور متوقف میشود.

فن اواپراتور یخچال هنگامی که در یخچال بسته است کار میکند و با باز کردن در متوقف میشود چک نمایید کدام یکی از این دو فن اشکال دارد جهت سرویس و برطرف نمودن این عیب شما می توانید با تعمیرگاه یخچال سامسونگ در اصفهان و مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان هماهنگ شوید.


علت اینکه مواد غذایی داخل یخچال بسیار سرد می شود چیست ؟

این عیب در یخچال های سامسونگ قدیمی مربوط به خرابی ترموستات یا دپمر ورود هوا از فریزر به یخچال(در مدل های یخچال فریزر با هم) و در مدل های جدید مربوط به سنسور دمای داخل یا برد یخچال یا دمپرهوا می باشد 

عیوب مربوط به فریزر سامسونگ تقریبا مشابه یخچال بوده است عمدتا کمبود گاز بدلیل نشتی گاز یا خرابی کمپرسور و اشکال در سیستم دیفراست فریزر و خرابی فن یکی از مواردی هست که مشتریان ما در سال های گذشته با آن روبرو شده اند و تعمیرکار مرکز نوین سرویس جهت تعمیر فریزر سامسونگ در اصفهان یا یکی از شهر های حومه در محل حاضر شده و عیب را برطرف نموده است .

دمای مناسب جهت نگهداری مواد غذایی در فریزر سامسونگ حدود منفی 18 الی منفی 20 درجه سانتیگراد می باشد چنانچه نیاز به تعمیر برد فریزر سامسونگ در اصفهان داشتید می توانید با متخصصین این مرکز هماهنگ شوید.


آموزش تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان
تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
یخچال فریزرهای کمبی سامسونگ SAMSUNG به دلیل فضای بزرگی که جهت نگهداری مواد غذایی دارند یکی از محصولات پرطرفدار در بین خانواده های ایرانی می باشد .

این یخچال ها مجهز به سیستم جریان هوای چندگانه بوده که دمای هوا درون یخچال و فریزر در کلیه طبقات یکنواخت باشد و در دو مدل فریزر بالا و یخچال پایین و مدل فریزر پایین یخچال بالا در بازار موجود می باشند .

مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان کلیه تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان را در اسرع وقت و با قطعات با کیفیت شرکتی انجام می دهد عمده خرابی یخچال فریزرهای سامسونگ خرابی سنسور دیفراست در قسمت یخچال که وظیفه کنترل زمان برفک زدایی را برعهده دارد یا مواردی مانند گاز خرابی کمپرسور بوده است .
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در نجف آباد
جهت راهنمایی در خصوص تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان هماهنگ شوید سعی نمایید گزارشی از کد خطا ، وضعیت کار کردن کمپرسور و فن ها به جهت تشخیص دقیقتر عیب یخچال به کارشناسان تعمیرات ما بدهید تا راهنمایی لازم جهت رفع عیب به شما شود .
در صورت نیاز یکی از متخصصین تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اصفهان در اسرع وقت در محل حاضر شده و عیب یخچال فریزر را برطرف سازد.


تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان
تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان
یخچال ساید بای ساید سامسونگ یکی از پرطرفدارترین انتخاب ها خصوصا برای نوعروسهاست.

جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان یا شهر های اطراف با مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان هماهنگ شوید کلیه تعمیرات اعم از نشت یابی و شارژ گاز یخچال ، تعویض کمپرسور یخچال ، اشکالات مربوط به برفک زدایی تعمیرات برد و موارد دیگر بصورت تخصصی در در محل با قطعات با کیفیت انجام می شود.
در قسمت زیر و لینک های مربوطه سعی شده در خصوص موارد مربوط به تعمیر یخچال ساید سامسونگ شامل علت هر عیب و نحوه عیب یابی یخچال های ساید سامسونگ و سولات متداول در خصوص یخچال سامسونگ مانند مواردی همچون علت جمع شدن آب زیر کشوی میوه یا زمان تعویض فیلتر، هزینه تعمیر یخچال سامسونگ ، نحوه باز کردن درب یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تنظیمات کشوی مجزا و مواردی از این قبیل توضیحاتی در حد امکان داده شده است.


علت اینکه دما در قسمت فریزر خوب است اما قسمت یخچال گرم می باشد چیست؟
اکثر مواقع علت این عیب اشکال در سیستم دیفراست.
یخچال می باشد خراب بودن یکی از قطعات ترموفیوز یا المنت یا سنسور دیفراست باعث جمع شدن برفک ها روی هم و یخ زدگی کامل اواپراتور داخل می شود تا جایی که گاهی مواقع یخ  روی رادیات به حدی زیاد می شود که به پروانه فن گیر کرده و فن متوقف میگردد .
بنابراین دیگر هیچ هوای سردی از رادیات داخل به محیط یخچال انتقال پیدا نمی کند و قسمت یخچال گرم می شود.
جهت راهنمایی یا تعمیر یخچال ساید سامسونگ در اصفهان می توانید با تعمیرگاه نوین سرویس اصفهان  به ادرس بزرگمهر ابتدای خیابان آراسته هماهنگ شوید.

چرا موتور یخچال ساید سامسونگ استارت نمی شود و موقع استارت صدایی مانند تیک از کنار موتور شنیده می شود؟
اشکال این عیب مربوط به رله راه انداز کمپرسور یا خود کمپرسور است.
در این حالت تعمیرکار رله کمپرسور را به آسانی با یک رله نو تعویض می نمایید در صورت استارت موتور اشکال مربوط به رله می باشد راه دیگر تشخیص سالم بودن موتور چک کردن موتور از لحاظ اهمی و اتصال بدنه نداشتن و برق یکسره دادن به کمپرسور است توسط یک سیم به پایه مشترک و سیم پیچ اصلی موتور (پایه بالایی و سمت راست) برق داده و برای یک لحظه کوتاه پایه سیم پیچ اصلی را به پایه دیگر توسط یک پیچ گوشتی اتصال می دهیم در صورت سالم بودن کمپرسور ، شروع به کار می کند.

در صورت معیوب بودن موتور تنها راه تعمیر موتور تعویض آن می باشد زیرا ارزش تعمیر نداشته و موتور تعمیری عمر چندانی نخواهد داشت در صورت هرگونه سوال یا درخواست تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان با تعمیرگاه نوین سرویس تماس حاصل فرمایید.

چرا موتور یخچال سامسونگ کار می کند ولی هر دو قسمت فریزر و یخچال گرم هستند؟
دلیل این علت به احتمال بیشتر اشکال در گاز یخچال می باشد نشتی گاز یکی از عیوب متداول یخچال هاست در این حالت ابتدا باید لوله های عبور گاز نشت یابی شده و پس از رفع نشتی شارژ گاز شود گاز یخچال سامسونگ در مدلهای قدیمی R134 و در مدل های جدید R600 می باشد شارژ گاز R600 باید با دقت انجام شود چون این گاز آتش زاست.

دلیل اینکه یخ  یا آب استفاده شده از یخچال دارای طعم بدی هست چیست؟
تعویض دیر به دیر فیلتر آب یخچال سامسونگ یا استفاده از فیلتر نامرغوب یا استفاده خیلی کم از آب یخچال باعث تجمع باکتری ها در فیلتر و شلنگ ها و مخزن آب شده و باعث این عیب میگردد

چرا زیر کشوی میوه ها یا کف قسمت فریزر آب جمع میشود؟ 
مسدود شدن مسیر تخلیه آب برفک ها دلیل این عیب است باید یخچال را حدود 24 ساعت از برق در آورده و درها نیز باز باشد تا این عیب برطرف شود در صورت زخ دادن مجدد این عیب با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان هماهنگ شوید تا عیب دقیقا برسی گردد شاید نیاز به تعویض سنسور دیفراست باشد.

تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ 
فیلتر آب یخچال سامسونگ دارای سه مدل می باشند مدل اول پشت یخچال قرار میگیرد مدل دوم داخل یخچال بالا سمت راست و مدل سوم پایین نزدیک در ، جهت تعویض فیلتر آب یخچال با  هماهنگ شوید.نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان
نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان
گاها یکی از مشتریان گرامی ما نیاز به قطعات داخلی یخچال فریزر سامسونگ یا یخچال ساید بای ساید سامسونگ مانند کشوها یا طبقات داخل یخچال یا دستگیره در یا مواردی از این چنین دارند.

پیشنهاد می شود یه با همراه داشتن قطعه معیوب یا حداقل یک عکس از آن به نمایندگی سامسونگ در اصفهان واقع در خیابان فروغی یا خیابان خواجه عمید مراجعه نموده تا موجود بودن قطعه استعلام شود و در صورت موجود بودن آن در شرکت سام سرویس با پرداخت هزینه آن درخواست خرید آن برای شما مشتری گرامی داده شود و پس از رسیدن قطعه درخواستی با مراجعه به نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان آنرا دریافت کنید.

ضمنا هرگونه سوالی در خصوص تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان یا موارد مربوط به سرویس و نگهداری آن داشتید می توانید با این نمایندگی ها مطرح نمایید.


تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان
با پیشرفت تجهیرات و ابزارآلات تعمیرات دیگر نیازی به انتقال یخچال به تعمیرگاه نیست و کلیه تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان و حومه در منزل انجام می پذیرد.

فقط با یک تماس با ما تعمیرکار سیار یخچال در اصفهان با قطعات یدکی کامل و همچنین تجهیرات کامل مربوط به تعمیر یخچال شامل وسایل مربوط به شارژ گاز و تعویض کمپرسور و فیلتر آب و غیره در اسرع وقت در محل حاضر شده و عیب یخچال را دقیقا بررسی نموده و برطرف میسازد .

سعی شده اکثر تعمیرات برد یخچال نیز در منزل انجام شود مگر نیاز به بررسی دقیق و تست کامل باشد در آن صورت هم تعمیرکار یخچال با مشورت کارشناس تعمیرات برد شرکت برد را به تعمیرگاه انتقال داده و پس از تعمیر روی یخچال نصب می نمایید سعی شده تعمیر برد یخچال در تعمیرگاه نیز کمتر از 4-3 ساعت انجام پذیرد.

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
تعمیر یخچال سامسونگ در فولادشهر
تعمیر یخچال سامسونگ در زرین شهر
تعمیر یخچال سامسونگ در نجف آباد
تعمیر یخچال سامسونگ در شاهین شهر
تعمیر یخچال سامسونگ در بهارستان
تعمیر یخچال سامسونگ در سپاهانشهر
تعمیر یخچال سامسونگ در خمینی شهر
تعمیر یخچال سامسونگ در فلاورجان


تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان
تعمیر ماکروفر سامسونگ در اصفهان