نمایندگی تعمیرات سامسونگ اصفهان
 نمایندگی تعمیرات سامسونگ اصفهان آماده ارائه راهنمایی و مشاوره لازم جهت انتخاب بهتر لوازم خانگی به شما مشتریان گرامی می باشد.
شماره تماس جهت تعمیرات : 09135602259

شما میتوانید موقع خرید لوازم خانگی سامسونگ Samsung در اصفهان به نمایندگی سامسونگ در اصفهان که دارای چندین شعبه فروش در نقاط مختلف اصفهان به عنوان مثال خیابان شیخ بهایی یا کوچه یخچال یا نقاط دیگر شهر هست مراجعه نموده و با انواع مدل ها و قابلیت هر کدام آشنا شده و خرید نمایید. پس از خرید ، لوازم مورد نیاز برای نصب را مهیا نموده و جهت نصب با خدمات سامسونگ در اصفهان هماهنگ شوید نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ و ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی سامسونگ را در محل انجام میدهد مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان 09135602259 با تیمی از بهترین متخصصین تعمیرات سامسونگ  تعمیرات انواع مدل های یخچال، فریزر و ساید بای ساید سامسونگ و ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی سامسونگ را در کلیه نقاط اصفهان در محل و با ضمانت انجام میدهد. در قسمت زیر شما با برخی از عیوب لوازم خانگی سامسونگ و دلایل آن آشنا میگردید.


شماره تماس جهت تعمیرات : 09135602259

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
یخچال فریزرهای سامسونگ درعمدتا در مدل های دوقلو بالا و پایین یا همان کمبی و ساید بای ساید تولید شده اند در قسمت زیر توضیحات مختصری در خصوص هر کدام از مدل ها و برخی از خرابی های متداول آن مدل داده میشود
تعمیر یخچال فریزر دو قلوی سامسونگ در اصفهان 
عمده خرابی این مدل یخچال که در سالهای گذشته متخصصین تعمیرات نوین سرویس جهت رفع آن مراجعه کرده اند کمبود سرما در قسمت یخچال به دلیل اشکال کمبود گاز یا گرفتگی مسیر چرخش گاز یا خرابی سنسور دیفراست که روی اواپراتور داخل نصب شده یا خرابی فن های یخچال بوده است در مواردی جزئی هم گرم بودن کامل یخچال به دلیل خرابی کمپرسور بوده است به هر
 حال کلیه عیوب این یخچال در محل وبا ضمانت برطرف میگردد چنانچه یخچال یا فریزر نشتی گاز داشته باشد نشت یابی شده و بصورت اصولی یخچال گازگیری میگردد . در خصوص خرابی فن ها عمدتا صدای ناهنجار آنها نشانگر خراب بودن فن می باشد در مدل های دو قلو دو عدد فن بکار رفته است یکی با نام فن کندانسور که در برخی مدل ها با ولتاژ 220 ولت کار میکند و در برخی مدلها با ولتاژ 12 ولت که وظیفه خنک کردن موتور و گاز در کندانسور را بر عهده دارد و دیگری فن اواپراتور می باشد که وظیفه انتقال سرما از رادیات داخل به محیط داخل یخچال را بر عهده دارد. جهت تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان و حومه با مرکز نوین سرویس اصفهان هماهنگ شوید.
تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان
یخچال های ساید بای ساید سامسونگ Samsung  یکی از پرفروش ترین محصولات سامسونگ می باشد عمده عیوبی که در سال های اخیر تعمیرکاران یخچال نوین سرویس اصفهان جهت رفع آن در سال های گذشته مراجعه کرده اند خرابی کمپرسور یا رله راه انداز آن و گرم بودن قسمت یخچال به دلیل خرابی سنسور دیفراست یا ترموفیوز یا المنت بوده است.در خصوص اشکال کمپرسور یا رله راه انداز آن عیب بدین شکل هست که کمپرسور یخچال می خواهد استارت گردد ولی نمی تواند و به دلیل آمپر زیاد راه اندازی اورلود موتور مسیر برق را قطع می نماید تا قسمت های دیگر یخچال مانند برد آسیب نبینند در این حالت در فاصله های زمانی بین 10-5 دقیقه یکبار موتور به مدت 10-5 ثانیه استارت شده و مجددا برق آن قطع میشود و این سیکل تکرار میگردد برای تشخیص این عیب ابتدا ولتاژ ورودی به موتور و اهم سیم پیچ های کمپرسور و رله راه انداز موتور مرحله به مرحله بررسی میشود و عیب تشخیص داده خواهد شد و برطرف میگردد. جهت تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان با نمایندگی تعمیرات سامسونگ اصفهان یا مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان هماهنگ شوید.
در خصوص گرم بودن قسمت یخچال علت عمده میتواند یخ زدن اواپراتور یا همان رادیات داخل به دلیل خرابی یکی از قطعات ترموفیوز یا سنسور دیفراست یا خود المنت است که با یک اهمتر اهم هر کدام از این قطعات بررسی شده و پس از تشخیص عیب نسبت به رفع آن اقدام میشود.
جهت آشنایی با کد های خطای یخچال سامسونگ اینجا کلیک نمایید.

شماره تلفن نمایندگی سامسونگ در اصفهان

برای درخواست تعمیرات محصولات سامسونگ شامل یخچال فریزر ساید بای ساید و ماشین لباسشویی و ظرفشویی با شرکت آروین سرویس با شماره تماس 09136851033 یا نمایندگی سامسونگ د اصفهان که شرکت سام سرویس است هماهنگ شوید.
ماشین لباسشویی های سامسونگ در ظرفیت های مختلف در مدل های معمولی و اینورتر ساخته شده اند عمده خرابی آنها که متخصصین تعمیرات سامسونگ مرکز نوین سرویس اصفهان جهت رفع آنها مراجعه نموده اند خرابی برد خرابی قفل در خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی و عدم تخلیه آب به دلیل اشکال در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوده است.

خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ بدین گونه است که با زدن کلید پاور صفحه نمایش روشن نمی شود مانند حالتی که برق دستگاه وصل نیست در این صورت با زدن دوشاخه برق ماشین لباسشویی از وجود برق در دستگاه اطمینان حاصل نمایید و سپس با مرکز نوین سرویس 09139135091 هماهنگ شده تا در اسرع وقت کارشناس تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل حاضر شده و عیب را دقیقا بررسی کرده و چنانچه اشکال از برد تشخیص داده شد برد دستگاه را به تعمیرگاه انتقال داده تا متخصص تعمیرات برد اشکال آنرا برطرف نماید و دومرتبه برای نصب برد روی ماشین لباسشویی در محل حاضر گردد.
خرابی قفل ماشین لباسشویی سامسونگ عمدتا با پیام de  همراه است در صورت مشاهده این آلارم درب دستگاه را یکمرتبه باز نموده و با دقت ببندید و دومرتبه ماشین را استارت کنید در صورت برطرف نشدن آلارم در برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان با مرکز نوین سرویس هماهنگ شوید. برای تشخیص این عیب که مربوط به قفل دستگاه یا اشکال در برد است کارشناس تعمیرات ابتدا از صحت قفل اطمینان حاصل می نماید و سپس اقدامات لازم را جهت تعمیر برد انجام میدهد.
خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی سامسونگ بدین گونه هست که ماشین در دور بالا خصوصا هنگام خشک کردن لباس دارای صدای زیادی است جهت تعمیر بلبرینگ ها و کاسه نمد ماشین لباسشویی دیگ دستگاه در محل باز شده و برای تعمیر و تعویض بلبرینگ ها به تعمیرگاه انتقال پیدا میکند در صورت عدم نیاز به تراشکاری نهایتا دو روز بعد دیگ تعمیر شده و اقدامات لازم جهت نصب آن روی ماشین لباسشویی انجام میگیرد. سعی نمایید هنگامی که متوجه شدید صدای لباسشویی هنگام خشک کردن لباس زیاد شده سریعتر جهت تعمیر آن اقدام نمایید استفاده زیاد از دستگاه خراب باعث خرابی قطعات دیگر مانند شافت دیگ و نیاز به تراشکاری آن میشود. 
جهت آشنایی با آلارم های ماشین لباسشویی سامسونگ اینجا کلیک نمایید
نمایندگی لباسشویی سامسونگ در نجف آباد

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ اصفهان
برای نصب و راه اندازی و تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت متخصص تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل حاضر شده و عیب دستگاه را بررسی نموده و آنرا برطرف سازد مرکز تعمیرات نوین سرویس کلیه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان که عمدتا  شامل آبگیری نکردن دستگاه به دلیل خرابی شیربرقی آب ورودی دستگاه است یا عدم تخلیه آب که عمدتا مربوط به اشکال در پمپ تخلیه بوده  یا گرم نکردن آب که مربوط به المنت دستگاه بوده می باشد را با ضمانت و در محل در کلیه نقاط اصفهان انجام میدهد شما میتوانید جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس یا نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان هماهنگ شوید.
جهت آشنایی با کد های خطای مربوط به ماشین ظرفشویی سامسونگ اینجا کلیک فرمایید
نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان با چند شعبه در نقاط مختلف شهر کلیه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ شامل یخچال فریزر و ساید بای ساید و ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی سامسونگ را در محل و با ضمانت انجام میدهد.
نمایندگی تعمییرات سامسونگ در اصفهان
نمایندگی تعمیرات سامسونگ در سپاهانشهر
نمایندگی تعمیرات سامسونگ در بهارستان
نمایندگی تعمیرات سامسونگ در فولاد شهر
نمایندگی تعمیرات سامسونگ در نجف آباد 
نمایندگی تعمیرات سامسونگ در خمینی شهر
نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شاهین شهر