تعمیر یخچال دونار در اصفهان
09135602259


یخچال فریزر های دونار Donar توسط شرکت دونار خزر در تبریز تولید میگردد پس از خرید یخچال دونار با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دونار در اصفهان که شماره آن در کارت گارانتی درج شده تماس حاصل نمایید تا نصب یخچال انجام شود و کارت گارانتی امضا شده و تحویل شما گردد نمایندگی دونار در اصفهان پس از نصب یخچال آموزشهای لازم جهت استفاده و سرویس و نگهداری یخچال دونار را نیز به شما خواهد داد

 شماره تماس تعمیرات : 09135602259


مرکز تعمیرات لوازم خانگی نوین سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر دونار در اصفهان کلیه تعمیرات یخچال دونار در اصفهان را در اسرع وقت با تیمی از متخصصین مجرب تعمیرات یخچال انجام میدهد جهت تعمیر یخچال دونار با این مرکز 09135602259 تماس حاصل نمایید تا راهنمایی لازم جهت رفع عیب یخچال به شما شود و در صورت نیاز کارشناس تعمیر یخچال دونار حضورتان اعزام گردد تعمیر انجام شده شش ماه توسط این مرکز گارانتی میگردد. از ویژگی های یخچال فریزر های دونار بدون برفک بودن مجهز به سیستم کنترل هوشمند با نمایشگر لمسی و وجود آبسردکن در یخچال و کمپرسور های کم مصرف با رده انرژی A می باشد.
شماره تماس جهت تعمیرات : 09135602259

نمایندگی تعمیر یخچال دونار در اصفهان
در قسمت زیر میتوانید برخی از عیوبی که تعمیرکاران یخچال نوین سرویس با آنها در گذشته مواجه شده اند و دلایل آن را مشاهده نمایید.
یخچال فریزر دونار سرمای کافی را ندارد
نداستن سرمای کافی در یخچال دونار میتواند دلایل متعددی داشته باشد از مهمترین دلایل اشکال در سیستم گاز و کمپرسور یخچال ،کار نکردن فن اواپراتور و اشکال در سیستم دیفراست یا همان برفک زدایی یخچال را می توان نام برد جهت رفع این مشکل با نمایندگی یخچال دونار در اصفهان تماس حاصل نمایید.
مواد غذایی داخل یخچال بسیار سرد میگردد و حتی بعضی مواقع میوه ها منجمد میگردند
خرابی ترموستات یخچال و در مدل های دیجیتال خرابی سنسور داخل کابین دلیل این عیب میتواند باشد جهت تعویص ترموستات یا سنسور با نمایندگی تعمیر یخچال دونار در اصفهان تماس بگیرید.
صدای غیر طبیعی از یخچال شنیده میشود
به احتمال زیاد این صدا مربوط به فن خنک کننده کمپرسور یا فن اواپراتور هست بوشهای این فن ها پس از چند سال کار لقی پیدا میکنند و آرام آرام شروع به صدا می کند
مرکز تعمیرات نوین سرویس کلیه تعمیرات یخچال دونار در اصفهان را که شامل شارژ گاز، تعویض کمپرسور، تعویض فن ، تعمیرات برد یخچال و غیره میباشد را در محل انجام میدهد تا دیگر نیازی به انتقال یخچال به تعمیرگاه نباشد.
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دونار در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر دونار در فولادشهر
تعمیر یخچال فریزر دونار در شاهین شهر
تعمیر یخچال فریزر دونار در سپاهان شهر
تعمیر یخچال فریزر دونار در نجف آباد
تعمیر یخچال فریزر دونار در خمینی شهر

جهت نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود در اصفهان روی لینک مربوطه کلیک نمایید.