تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان
تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان با تیمی از تعمیرکاران حرفه ای یخچال سامسونگ سالهاست در خصوص تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 در اصفهان و حومه خدمت رسانی می نماید در صورت نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان که شامل تعمیر یخچال های دوقلو سامسونگ ، یخچال های ساید بای ساید سامسونگ و یخچال های بالا پایین سامسونگ می باشد با متخصصین تعمیرات این مرکز هماهنگ شوید تا راهنمایی لازم در خصوص تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان به شما شده و در صورت نیاز در اسرع وقت یکی از متخصصین تعمیرات سامسونگ در اصفهان در محل حاضر شده و عیب دستگاه را دقیقا بررسی نموده و برطرف سازد.
در قسمت زیر در خصوص برخی عیوب متداول در یخچال ساید بای ساید سامسونگ Samsung و دلایل آن عیوب توضیحاتی داده می شود شما می توانید کد های خطای یخچال سامسونگ را مشاهده نمایید و با برخی از قطعات یخچال ساید بای ساید سامسونگ که دارای خرابی بیشتری هستند بهتر آشنا شوید

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
در یخچال ساید سامسونگ دمای قسمت فریزر خوب می باشد ولی یخچال گرم استبه احتمال زیاد اواپراتور داخل یخچال به دلیل خرابی سیستم دیفراست پر از برفک شده بنابراین یخچال دمای کافی را ندارد سیستم دیفراست یا همان برفک زدایی یخچال ساید سامسونگ شامل المنت و ترموفیوز و سنسور دیفراست می باشد هر کدام از این سه قطعه اشکال داشته باشند برفک زدایی انجام نمی شود و یخچال سرمای کافی را نخواهد داشت گاها فقط ورودی لوله های گاز به یخچال یخ زده و این یخها به پروانه فن یخچال گیر کرده و مانع انتقال هوای سرد از اواپراتور به محیط یخچال می شود علت این عیب گرفتگی مسیر چرخش گاز یخچال یا کمبود گاز یخچال می باشد. خراب شده فن هم دلیل دیگر گرم شدن محیط یخچال می باشد. فن ها در دو مدل 220 ولت و 12 ولت می باشد.
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان


دمای قسمت فریزر و یخچال در حال افزایش است و مواد غذایی داخل فریزر شل شده اند
علت این اشکال که در هر دو قسمت یخچال و فریزر در حال گرم شدن هستند بیانگر اشکال در گاز یخچال یا کار نکردن کمپرسور یخچال یا کار نکردن فن کندانسور می باشد که در قسمت زیر به توضیح تک تک این موارد می پردازیم
الف) اشکال در گاز یخچال که عمدتا بصورت کم شدن گاز یخچال بدلیل نشتی و گاها گرفتگی مسیر چرخش گاز می باشد دراین حالت کمپرسور در حال کار است و روی رادیات داخل فریزر لوله ها برفک نزده و اواپراتور از سرمای کافی برخوردار نیست در این حالت لوله ها را فشار ترجیحا ازت یا هوا تا حدود 10 بار از لحاظ نشتی چک می نماییم چنانچه موردی مشاهده شد آنرا برطرف نموده و یخچال گازگیری می شود ولی چنانچه روی مانومتر فشار در حال کاهش بود و موردی روی کندانسور و اواپراتور داخل یخچال و فریزر مشاهده نشد لوله های داخل بدنه احتمالا نشتی پیدا کرده اند که با قرار دادن یک کندانسور کمکی آنها را حذف می نماییم و یخچال مطابق استاندارد گازگیری می شود. مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اصفهان را با تیمی از بهترین متخصصین تعمیرات سامسونگ در کلیه نقاط اصفهان و حومه انجام می دهد برای راهنمایی و مشاوره با نمایندگی سامسونگ در اصفهان یا مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان هماهنگ شوید.

 
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
ب)
کار نکردن کمپرسود دلیل دیگر گرم شدن همزمان یخچال و فریزر می باشد در این حالت با باز کردن کاور محافظ موتور مشاهده می نمایید که فن خنک کننده کندانسور و موتور در حال چرخیدن است ولی صدای عادی کارکردن کمپریور یخچال نمی آید یا گاها در حد چند ثانیه موتور می خواهد استارت شود ولی استارت نشده و با یک صدای تیک برق کمپرسود قطع می شود و این سیکل هر 5 الی 10 دقیقه یکبار تکرار می گردد در این حالت رله راه انداز کمپرسور یا خود کمپرسور معیوب می باشد. برای راهنمایی و بررسی عیب و تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان می توانید با متخصصین تعمیرات نوین سرویس اصفهان و نمایندگی یخچال سامسونگ در اصفهان هماهنگ شوید.
ج) دلیل دیگر گرم شدن همزمان یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ کار نکردن فن کندانسور می باشد گاها مشاهده شده پروانه فن شکسته با موتور فن خراب شده و فن کار نمی کند در این حالت بدنه یخچال خصوصا نزدیک درها زیاد گرم شده و برودت یخچال فریزر نیز گاهش می یابد. کارکرد این فن روی عمر مفید کمپرسور تاثیر بسزایی دارد.

زیر کشوی میوه ها داخل یخچال آب جمع می شود
دلیل این عیب می تواند مسدود شدن درین اواپراتور یخچال باشد گاها ورودی لوله ای که آب حاصل از ذوب شدن برفک ها را به پشت یخچال هدایت می کند یخ می زند و مسدود می شود و در زمان دیفراست آب مربوط به برفک ها نمی تواند از طریق این لوله به ظرف پشت یخچال هدایت شود و زیر کشوی میوه ها جمع می گردد در صورتی که این عیب فقط مربوط به یخ زدگی باشد با خاموش کردن یخچال به مدت حداقل 24 ساعت مشکل برطرف میگردد. چنانچه مشکل برطرف نشد یا برطرف شد و پس از چند روز دو مرتبه رخ داد با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در اصفهان یا یکی از کارشناسان مرکز تعمیرات نوین سرویس تماس بگیرید تا راهنمایی لازم به شما شده و در صورت نیاز متخصص تعمیرات در محل حاضر شده و عیب را برطرف سازد.

نمایندگی یخچال سامسونگ در اصفهان
در قسمت زیر ارورهای مربوط به یخچال ساید بای ساید سامسونگ را می توانید مشاهده بفرمایید
ارور E1 یخچال سامسونگ
این کد خطا می تواند مربوط به خرابی سنسور دمای کابین قسمت فریزر باشد با اهمتر از لحاظ اهمی آنرا چک نمایید اهم سنسور در دمای 25 درجه حدودا 5 کیلو اهم می باشد

ارور E2 یخچال سامسونگ

کد خطای E2 نشانگر اشکال در سنسور اندازه گیری دمای داخل یخچال می باشد

ارور E4 یخچال سامسونگ 

کد خطای E4 در یخچال سامسونگ نشانگر اشکال خرابی سنسور دیفراست نصب شده روی اواپراتور فریزر می باشد

ارور E5 یخچال سامسونگ
این کد خطا نشان دهنده اشکال در سنسور دیفراست نصب شده روی اواپراتور یخچال می باشد

ارور E6 یخچال سامسونگ
کد خطای E6 در یخچال سامسونگ بیانگر اشکال در سنسور اندازه گیری دمای محیط می باشد

ارور E21 یخچال سامسونگ
کد خطای E21 در یخچال سامسونگ نشان دهنده اشکال در کارکرد فن اواپراتور فریزر می باشد

ارور E22 یخچال سامسونگ 
مربوط به خرابی فن اواپراتور یخچال می باشد

ارور E23 یخچال سامسونگ
این کد خطا در یخچال فریزر سامسونگ مربوط به اشکال در فن خنک کننده کندانسور و موتور می باشد.

برای مشاهده لیست کامل ارورهای یخچال سامسونگ روی لینک زیر کلیک نمایید
ارورهای یخچال سامسونگ


نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان
مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان تعمیرات برد یخچال سامسونگ در اصفهان را انجام می دهد 


گاها پیش می آید که مشاهده می کنید با وجود برق صفحه نمایش یخچال یا فریزر سامسونگ روشن نمی شود یا که صفحه دیسپلی روشن است ولی موتور یا یکی از فن ها  کار نمی کند اشکالاتی از این قبیل  مربوط به برد یخچال می باشد مرکز تعمیرات نوین سرویس تعمیر برد یخچال سامسونگ را در کلیه نقاط اصفهان انجام می دهد با متخصصین تعمیرات ما هماهنگ شوید..

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در فولادشهر
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در نجف آباد
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در زرین شهر
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شاهین شهر
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در بهارستان
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در سپاهانشهر
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در خمینی شهر
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در فلاورجان