تعمیرگاه مجاز آرچلیک در اصفهان آماده انجام کلیه تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک با قطعات اصلی و ضمانت در اصفهان و حومه می باشد.
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک Arcelik در اصفهان با هدف جلب رضایت مشتریان خود و با تیمی از بهترین کارشناسان تعمیرات یخچال فریزر که سالهاست در نمایندگی تعمیرات یخچال مشغول به کار هستند کلیه تعمیرات یخچال آرچلیک را در اصفهان در اسرع وقت و با یکسال ضمانت تعمیر انجام شده انجام میدهد.
یخچال های ارچلیک ساخت کشور ترکیه می باشند یکی از ویژگی های یخچال ارچلیک مصرف انرژی بسیار کم با توجه به نوع کمپرسور و گاز استفاده شده در یخچال می باشد.
جهت تعمیر یخچال آرچلیک در اصفهان با نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در اصفهان که شماره آن در کارت ضمانت یخچال درج شده است تماس حاصل نمایید.
مرکز تعمیرات نوین سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال آرچلیک در اصفهان کلیه تعمیرات یخچال فریزرهای آرچلیک را در اصفهان که شامل شارژ گاز یخچال تعویض کمپرسور یخچال رفع مشکل سرمای کم یخچال ، کارکردن یکسره یخچال و تعمیر برد یخچال می باشد را در محل انجام می دهد.در قسمت زیر میتوانید برخی از عیوبی که تعمیرکاران مرکز تعمیرات نوین سرویس در مورد یخچال ارچلیک در سالهای گذشته با آن برخورد داشته اند را مشاهده نمایید.
شماره تماس جهت تعمیرات : 09135602259
یخچال یا فریزر اصلا سرد نمی کند
از وجود برق در یخچال اطمینان حاصل پیدا کرده سپس کارکردن کمپرسور یخچال را بررسی نمایید در صورتی که کمپرسور بصورت طبیعی کار میکند به احتمال زیاد اشکال مربوط به گاز یخچال است چنانچه کمپرسور کار نکند اشکال مربوط به برد یخچال یا خود کمپرسور می باشد
مواد غذایی داخل یخچال یخ میزند
خرابی سنسور دما یا ترموستات یخچال دلیل این عیب میتواند باشد
زیر کشو های میوه آب جمع میشود
مسدود شدم مسیر آب برفک های ذوب شده یا خرابی سنسور دیفراست میتواند دلیل این عیب باشد
موتور یخچال آرچلیک هر چند دقیقه یکبار صدای تیک میدهد و موتور نمی تواند استارت شود
خرابی رله راه انداز موتور یا خود کمپرسور دلیل این عیب است.
نمایندگی یخچال آرچلیک در اصفهان
تعمیر یخچال آرچلیک در اصفهان
تعمیر فریزر آرچلیک در اصفهان
تعمیر یخچال آرچلیک در فولادشهر
تعمیر یخچال آرچلیک در نجف آباد
تعمیر یخچال آرچلیک در شاهین شهر
تعمیر یخچال آرچلیک در خمینی شهر
جهت نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در اصفهان روی لینک مربوطه کلیک نمایید.