تعمیر پکیج فرولی
09135882040


نمایندگی تعمیرات پکیج فرولی در اصفهان آماده انجام کلیه تعمیرات و سرویس های دوره ای پکیج فرولی FERROLI در اصفهان و حومه می باشد تعمیرات توسط پرسنل مجرب که دوره های آموزش تعمیرات پکیج را گذرانده اند و با قطعات با کیفیت اصلی انجام میگردد جهت هرگونه مشاوره خرید و سوال در خصوص تعمیر پکیج فرولی در اصفهان شما می توانید با شماره نمایندگی پکیج فرولی در اصفهان که در کارت گارانتی دستگاه قید شده تماس حاصل فرمایید.
نمایندگی پکیج فرولی در اصفهان به مشتریان خود در مدت گارانتی دستگاه خدمات پس از فروش رایگان ارائه خواهند داد.
مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان کلیه تعمیرات پکیج فرولی در اصفهان را در کوتاهترین زمان و با ضمانت کاری توسط تیمی از بهترین متخصصین تعمیرات پکیج فرولی انجام میدهد.
چنانچه پکیج دیواری شما دارای مشکل شد سعی نمایید کد خطای مربوطه را یاداشت نموده و با مرکز تعمیرات نوین سرویس 09135882040 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم جهت رفع عیب به شما شود و در صورت لزوم متخصص تعمیر پکیج فرولی در اصفهان حضورتان اعزام گردد.
سرویس های دوره ای پکیج فرولی مانند اسید شویی و جرمگیری مبدل های پکیج، سرویس الکترودهای حسگر و جرقه زن و فن و پمپ سیرکولاسیون و دیگر موارد جز خدماتی هست که نمایندگی مجاز پکیج فرولی در اصفهان در دوره گارانتی دستگاه بصورت رایگان انجام میدهد.

تعمیر پکیج فرولی در اصفهان
پکیج های فرولی Ferroli یکی از برندهای پرطرفدار و محبوب بازار با قطعات با کیفیت ساخت ایتالیا می باشد.
عمده مواردی که در خصوص تعمیر پکیج فرولی در اصفهان در سالهای گذشته متخصصین تعمیرات پکیج نوین سرویس اصفهان برای رفع آن اعزام شده اند اشکال در پرشر سوئیچ فن دودکش ، سرویس فن و الکترودهای جرقه زن پکیج فرولی تنظیم نبودن فشار هوای منبع انبساط پکیج و گاها خرابی شیر سه راهه و پمپ سیرکولاسیون پکیج فرولی بوده است .
محبوبیت این برند به دلیل عدم نیاز زیاد به تعمیرات به دلیل کیفیت قطعات و ارائه خدمات پس از فروش با رضایت کامل مشتریان بوده است .
مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان  تعمیرات پکیج فرولی در اصفهان را در تمام نقاط اصفهان و حومه در اسرع وقت و توسط متخصصین مجرب تعمیر پکیج فرولی انجام میدهد .
نحوه انجام تعمیر و سرویس پکیج بدین شرح است که سرویسکار پکیج در محل حاضر شده و دقیقا عیب پکیج را بررسی می نماید و سپس عیب و دلیل رخ دادن آن و هزینه حدودی آن را به شما مشتری گرامی اعلام و سپس اقدام به تعمیر پکیج می نماید.
تعمیرکاران پکیج این مجموعه در خصوص تعمیر پکیج فرولی بصورت تخصصی بوده و آشنایی کامل به قطعات و تعمیرات این برند دارند و چندین سال در نمایندگی پکیج فرولی مشغول به فعالیت هستند . شما میتوانید در قسمت زیر کدهای خطای مربوط به پکیج فرولی و برخی عیوب احتمالی این برند را مشاهده فرمایید

کد های خطای پکیج فرولی Ferroli
  
کد A01 = عدم تشکیل شعله (گاز ورودی-الکترود جرقه زن-شیر گاز دستگاه را چک کنید)
کد A02 = علامت شعله وجود دارد اما مشعل خاموش است (الکترود حسگر شعله و برد کنترل را بررسی نمایید)
کد A03 = ترموستات اطمینان عمل کرده است(سنسور مدار گرمایش-پمپ سیرکولاسیون می تواند خراب باشد یا وجود هوا در مدار گرمایش)
کد F04 = خطای ترموستات دود در دستگاه بدون فن(پارامتر برد دستگاه تنظیم شود)
کد F05 = خرابی فن دستگاه برای تعمیر پکیج فرولی در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان هماهنگ شوید
کد A06 = الکترود جرقه زن کار میکند ولی شعله تشکیل نمی شود(پایین بودن فشار گاز یا تنظیم نبودن شیر گاز)
کد A09 = خرابی شیر گاز
کد F10 = خرابی NTC مدار گرمایش
کد F11 = خرابی NTC آب گرم مصرفی
کد F14 = خرابی سنسور دوم مدار گرمایش
کد A16 = شیر گاز معیوب می باشد
کد F20 = اشکال در کنترل احتراق (فن و دودکش بررسی گردد)
کدA21 = ارور F20 طی 10 دقیقه 6 بار رخ داده است
کد F34 = ولتاژ برق مصرفی زیر 180 ولت است
کد F35 = اشکال در فرکانس برق مصرفی
کد F37 = فشار پایین مدار گرمایش
کد A41 = سنسور مدار گرمایش یا مدار آب گرم مصرفی از لوله جدا شده است
کد F42 = اشکال در سنسور مدار گرمایش
کد F50  = اشکال در مدولاتور شیر گاز 
کد A51 = اشکال در احتراق وسیستم تخلیه دود
با مطالعه کد خطای پکیج فرولی انجام تعمیرات دستگاه راحتر و سریعتر خواهد بود گاها این مورد وجود دارد که دقیقا یک کد خطا بیانگر خرابی یا عملکرد ناصحیح همان قطعه نیست به عنوان مثال کد F05 بیانگر خرابی فن پکیج فرولی می باشد ولی گاها فن سالم است ولی پرشر سوئیچ که کارکرد فن را به برد گزارش می دهد معیوب می باشد . باید هنگام نمایش الارم قطعه مربوطه و قطعات مرتبط از لحاظ سالم بودن بررسی گردند.تعمیرات پکیج فرولی در اصفهان

برخی از عیوب احتمالی پکیج فرولی
دمای آب گرم مصرفی مناسب ولی مدار گرمایش اصلا کار نمی کند
خرابی پمپ سیرکولاسیون آب
باز ماندن سوپاپ بای پس در پکیج تک مبدل
خرابی شیر سه راهه 
اشکال در فلوسوئیچ و یا سنسورهای دمای آب
آب گرم مصرفی دمای مطلوب و مناسبی ندارد
کم بودن ارتفاع شعله به دلیل کاهش فشار گاز ساختمان یا تنظیم نبودن شیر گاز
رسوب گرفتن مبدل پکیج
اشکال در شیر سه راهه
خرابی سوپاپ بای پس در پکیج دو مبدل
اشکال در پمپ سیرکولاسیون در پکیج دو مبدل
رادیاتورها گرمای مناسبی ندارند
کم بودن ارتفاع شعله
وجود هوا در مدار گرمایش 
اشکال در پمپ پکیج فرولی
اشکال در سنسورهای اندازه گیری دمای آب 
کم شدن فشارآب در مدار گرمایش
وجود اشکال در شیر سه راهه
فشار آب در مدار گرمایش بصورت مکرر افت میکند
وجود نشتی در مدار گرمایش
وجود هوا در مدار گرمایش
دمای آب گرم مصرفی دارای نوسان است
ارتفاع شعله زیاد است
فشار آب ساختمان کم است
اشکال در سنسور دمای آب گرم مصرفی

چنانچه نیاز به راهنمایی یا تعمیر پکیج فرولی در اصفهان یا حومه بود با نمایندگی مجاز تعمیرپکیج فرولی در اصفهان که شماره تماس آن در کارت گارانتی دستگاه قید شده تماس حاصل فرمایید  


توضیحات برد کنترل پکیج فرولی
تعمیر پکیج فرولی در اصفهان

در قسمت بالا میتوانید تنظیمات مربوط به پکیج فرولی شامل تنظیم دمای آب گرم مصرفی ، تنظیم دمای رادیاتورها  انتخاب حالت های تابستانه و زمستانه را مشاهده و تغییر دهید.

معرفی پکیج دیواری فرولی
پکیج دیواری DIVATECH فرولی یک دستگاه با دو مبدل حرارتی با سیستم کنترل و عیب یابی هوشمند و بدنه مقاوم ساخت کشور ایتالیا می باشد.این پکیج دارای ویژگی هایی همچون سیستم ضد یخ زدگی و سیستم ضد گرپاژ پمپ اصلی و سیستم کنترل دود و احتراق و سیستم سیرکولاسیون بعد از گرمایش و ویژگی های بسیار دیگری می باشد.سیستم عیب یابی و کنترل هوشمند دستگاه علاوه بر نمایش کد خطا تاریخچه ای از خطاهای قبلی در اختیار کاربر قرار میدهد که باعث مدیریت بهتر تعمیرات دستگاه میگردد  مبدل اصلی دستگاه از جنس مس با روکش آلومینیوم و مبدل ثانویه که جهت آب گرم مصرفی تعبیه شده از جنس استیل با راندمان بالا می باشد.پکیج فرولی دستگاهی با راندمان انرژی بالا و در کلاس سه ستاره اروپا قرار دارد.این پکیج را جهت مدیریت مصرف انرژی و یا تامین سریع آب گرم مصرفی می توان در حالت اکونومی و کامفورت قرار داد.تعمیرات پکیج فرولی با قطعات مصرفی با کیفیت استفاده شده در آن در مقایسه با پکیج های دیگر نسبتا کمتر می باشد.برای تعمیر پکیج فرولی در اصفهان با مرکز تعمیرات نوین سرویس هماهنگ شوید.

تعمیرات پکیج فرولی در اصفهان
پکیج های جدید فرولی دارای قابلیت اتصال به یک سیستم جداگانه هوشمند را دارا می باشند. با اتصال پکیج به این سیستم عملکرد پکیج را این سیستم کنترلی انجام میدهد در این سیستم شما میتوانید دمای اتاق را به جای تنظیم دمای آب گرم رادیاتورها تنظیم نمایید.این سیستم را در هر محلی که میخواهید نصب می نمایید و دمای مورد نظر را روی آن تنظیم می کنید دارای قابلیت برنامه ریزی روزانه و هفتگی می باشد و نیاز به سیم کشی جداگانه نداشته و از طریق امواج رادیویی به پکیج متصل میگردد. 

تعمیر برد پکیج فرولی در اصفهان
مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان تعمیرات  برد پکیج فرولی در اصفهان را توسط متخصصین تعمیرات برد پکیج نیز انجام میدهد در صورت روشن نشدن برد یا هر عیبی از پکیج که مربوط به برد دستگاه باشد با این مرکز تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه در محل حاضر شده و عیب را در محل دقیقا بررسی و در حد امکان همانجا مشکل برد را برطرف سازد و در صورتیکه نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد برد را به تعمیرگاه انتقال داده و مشکل آنرا برطرف سازد.عمده اشکالات برد پکیج فرولی که در سالهای اخیر جهت رفع آن اقدام شده خرابی ترانس جرقه زن برد خرابی رله های مربوط به شیر سه راهی و فن و پمپ دستگاه  و گاها خرابی مدول تعذیه شیر گاز دستگاه بوده است.

تعمیر پکیج فرولی در اصفهان
نمایندگی تعمیرات پکیج فرولی در اصفهان
تعمیر پکیج فرولی در فولادشهر
تعمیر پکیج فرولی در نجف آباد
تعمیر پکیج فرولی در سپاهان شهر
تعمیر پکیج فرولی در شاهین شهر


سرویس پکیج فرولی در اصفهان
مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان کلیه تعمیرات و سرویس پکیج فرولی را در اصفهان و حومه را توسط متخصص تعمیرات پکیج در اسرع وقت انجام می دهد. چنانچه حدود 5-4 سال یا بیشتر باشد که از پکیج استفاده میکنید بهتر است در زمانی مناسب کار سرویس دوره ای و رسوب زدایی لوله ها و مبدل پکیج را انجام دهید تا علاوه بر افزایش قابلیت اطمینان به کار دستگاه راندمان آن نیز افزایش یابد و انرژی کمتری جهت گرم کردن آب مصرف گردد.
مرکز تعمیرات نوین سرویس اصفهان سرویس و تعمیرات دوره ای پکیج فرولی را در کلیه نقاط اصفهان و حومه انجام میدهد.جهت هماهنگی برای سرویس با شماره 09135882040 هماهنگ شوید.
تعمیرکاران نوین سرویس اصفهان کار سرویس پکیج فرولی در اصفهان که عمدتا شامل موارد اسید شویی و جرمگیری مبدل پکیج، سرویس فن و الکترودهای جرقه زن و حسگر شعله و موارد دیگری که در زیربه آنها اشاره بیشتری شده است را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام می دهد .
عمدتا یکی از قطعات پکیج فرولی که گاها پس از 8-7 سال احتمال معیوب شدن آن است مبدل این دستگاه است گاها مشاهده فشار آب در مدار گرمایش افت می نماید و در برخی از موارد فشار بالا رفته و از زیر پکیج آب چکه می کند در مواردی که سواراخ شدگی مبدل جزئی و در کناره ها باشد امکان تعمیر آن هست در غیر اینصورت باید به یکی از نمایندگی های فروش مبدل پکیج فرولی در اصفهان جهت خرید مبدل مراجعه نمایید.
چنانچه 4-3 سال از تاریخ نصب پکیج میگذرد سعی نمایید هر سال در شروع فصل سرما بازدید و سرویس پکیج را جز برنامه های خود قرار دهید سرویس پکیج فرولی در اصفهان شامل موارد زیر می شود
رسوب زدایی مبدل پکیج با اسید مخصوص :جرم گرفتن مبدل باعث کم شدن فشار آبگرم مصرفی و کاهش دمای آن و کاهش راندمان دستگاه می شود
هواگیری مدار گرمایش : یکی از موارد مهم هنگام سرویس پکیج است که باعث عملکرد بهتر مدار گرمایش میشود
چک کردن فشار هوای منبع انبساط : تنظیم بودن فشار هوای منبع انبساط پکیج فرولی باعث نواسان کمتر فشار آب در مدار گرمایش میگردد
چک کردن فشار آب ورودی به پکیج : کم یا زیاد بودن فشار آب ورودی دستگاه باعث اسیب دیدن برخی قطعات پکیج میگردد
بررسی روان کار کردن پمپ سیرکولاسیون : با قیمتی که این پمپ دارد چک کردن جام نبودن محور پمپ قبل از اینکه به پمپ آسیبی برسد ازاهمیت بالایی برخوردار است
تنظیم شیر گاز پکیج : تنظیم بودن ارتفاع شعله ها (شعله کوتاه و بلند) که با تنظیم شیر گاز پکیج فرولی انجام میشود نیر در صورت لزوم باید انجام شود
بررسی دودکش و فن دستگاه در شروع فصل سرما بهتر است دودکش پکیج و در مدل های فن دار عملکرد فن مورد بررسی قرار گیرد


جهت
تعمیر پکیج ایمرگاس در اصفهان با ما تماس بگیرید.

تعمیر پکیج ایساتیس در اصفهان
تعمیر پکیج بوتان در اصفهان
تعمیر پکیج آریستون در اصفهان
تعمیر پکیج بوش در اصفهان
تعمیر پکیج تاچی در اصفهان